Jump to content
IGNORED

Istra - preporuke


Аврам Гојић

Recommended Posts

  • 2 years later...
  • Replies 180
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Mister No

    31

  • yolo

    13

  • Buck Naked

    12

  • aram

    7

Nisam vidio da ima tema za Sloveniju, stoga ovdje pitanje o njihovom dijelu Istre:

 

- ima li neko iskustva sa ljetovanjem u Sloveniji, Izola, Portoroz, mozda i sam Koper. Konkretnije, kakve su plaze? Na slikama na netu to djeluje dosta limitirano, pa bih volio cuti ako neko ima info iz prve ruke.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Mene zanima, ako neko zna, najbolja solucija za prevoz od Kopera do Pule? Tamo negdje krajem septembra, ako to ista znaci..

Link to comment

Nisam vidio da ima tema za Sloveniju, stoga ovdje pitanje o njihovom dijelu Istre:

 

- ima li neko iskustva sa ljetovanjem u Sloveniji, Izola, Portoroz, mozda i sam Koper. Konkretnije, kakve su plaze? Na slikama na netu to djeluje dosta limitirano, pa bih volio cuti ako neko ima info iz prve ruke.

Plaže 0.

One bliže što vrede lepo se naplaćuje.

Uglavnom se u vodu ulazi preko mosta.

More hladno. Plivanje, no brčkanje.

Link to comment

Heh. Ne sporim, no kakve su bile pre tri dana?

Prošle nedelje? Kolega se žalio na srednju dalmaciju. Kaže dva dana more ledeno. Posle super.

Neke struje ili šta znam... Hoću reći, ne govori to mnogo.

Link to comment

Nisam vidio da ima tema za Sloveniju, stoga ovdje pitanje o njihovom dijelu Istre:

 

- ima li neko iskustva sa ljetovanjem u Sloveniji, Izola, Portoroz, mozda i sam Koper. Konkretnije, kakve su plaze? Na slikama na netu to djeluje dosta limitirano, pa bih volio cuti ako neko ima info iz prve ruke.

bio ja u kopru. puno ljudi, bulja beton-plaža. grad đene-đene koliko me pamćenje služi. nije baš da zabodeš duže od dana po meni

Edited by Ravanelli
Link to comment

Bio sam van letnje sezone, ne znam kako je za kupanje, ali mi Portorož ne liči na mesto u kojem bih rado letovao.

Piran je i meni najsimpatičniji grad u tom delu Slovenije.

 

Poslednjih par godina od kad pratim temperaturu Jadranskog mora, južna Istra (Pula) je najtopliji deo Jadrana.

Link to comment

Moja sestra je bila tri nedelje u Puli, vratila se prošle nedelje. Uhvatilo ih je svakakvo nevreme, ali je voda uvek bila za kupanje. To je 100% sigurno, jer moj zet ne bi nikada pustio dete da se kupa u vodi kojoj temperatura nije oko 26 stepeni (latentni hipohondar je u pitanju, (zet,  ne dete :lolol: ))

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...