Jump to content
IGNORED

Stanje u zdravstvu(TM)


JozoMujica

Recommended Posts

1+ za Barjaktarevića za kolena, na Banjici Baščarević pravi čuda, i od kukova i od kolena, ne znam da li radi privatno.
Ti Baščarevići, njih ima više?







... Shiit has hit the fan

Link to comment
4 hours ago, holden kolfild said:

nadam se da ce osoba u belmedicu dobiti adekvatnu negu i pomoc, ali ja bih se uvek opredelio za drzavnu ortopediju.

recimo, banjicu. ali, kovid je i opterecenje je i na njima, vrlo verovatno.

 

treba proveriti kako stoje sa ortopedima tamo, mozda su prebaceni da lece covid pacijente, bas ovih dana citam u vestima da je 3/4 nevakcinisanih od ukupno hospitalizovanih koji leze i oduzimaju preko potrebnu redovnu i hitnu zdravstvenu negu drugim ljudima.

 

nisam pametan:unsure:

Na Banjici je situacija ...neobična. Prekjuče su mi primili drugaricu posle skoro godinu dana zakazivanja i otkazivanja  za operaciju kolena i butne kosti posle saobraćajke i prve neuspešne operacije u unutrašnjosti. Juče je trebalo da bude operisana, samo njih 2 u sobi, u drugoj isto. Doktor  na kraju odložio operaciju za  godinu dana  jer ..najnoviji snimak od tog jutra kaže da još sačeka na operaciju kolena , recimo  godinu dana, kontrola za 6 meseci , otpustili je . apropo , privatno državno, jedan od ovih striučnjaka za koleno joj je rekao da može da radi i preko reda tj da plati, isto na Banjici ali je njegov savet bio da  zbog komplikovanosti i cene , čeka red. Pošteno , što se mene tiče

Link to comment
 
Daj link, daj link [emoji3166] 
nemam link, to je od proshle godine pricha, prijavish konkurenta kao kontakt, poshaljesh mu firmu 14 dana na houm ofis hihi.gif

sent from novi mnogo jak bubamoto.


  • +1 1
Link to comment

ja sam mislila da je onaj institut u kamenici ozbiljna firma

dali mi datum za anesteziologa, ja prikupim brdo predoperativnih nalaza s spiska i donesem, po dogovoru, ona odobri da je ok za operaciju i kao / zvacemo vas, ocekujte, bice uskoro

 

nakon 2 nedelje ne zovu, vec se mislim zaturili, zovem pitam kad cu i jel cu biti na redu, kaze 'ne mozemo davati takve informacije, ako vas zovu sutra na programu ste sledece nedelje' to sutra bilo juce i nisu zvali, dakle procice bar 22-23 dana od nalaza, sto znaci mogu ih sad vec okaciti macku o rep

debili, sad opet uzimati slob.dane i cekati satima kod specijalista i laboratoriji  il placati privatno il se osecati ko govno tj cimati prijatelje da me primaju 'preko veze' na te preglede..

Link to comment
1 hour ago, InvisibleLight said:

ja sam mislila da je onaj institut u kamenici ozbiljna firma

dali mi datum za anesteziologa, ja prikupim brdo predoperativnih nalaza s spiska i donesem, po dogovoru, ona odobri da je ok za operaciju i kao / zvacemo vas, ocekujte, bice uskoro

 

nakon 2 nedelje ne zovu, vec se mislim zaturili, zovem pitam kad cu i jel cu biti na redu, kaze 'ne mozemo davati takve informacije, ako vas zovu sutra na programu ste sledece nedelje' to sutra bilo juce i nisu zvali, dakle procice bar 22-23 dana od nalaza, sto znaci mogu ih sad vec okaciti macku o rep

debili, sad opet uzimati slob.dane i cekati satima kod specijalista i laboratoriji  il placati privatno il se osecati ko govno tj cimati prijatelje da me primaju 'preko veze' na te preglede..

Iskustvo iz Beograda, sa IORS, od pre godinu dana (a slično je bilo i 2012.):

Kada prođeš kod anesteziologa više ništa ne ponavljaš. Svakako će ti izvaditi krv kada te prime u bolnicu. Čekaš poziv, tj. telegram, ovde stiže danas za sutra da se javiš. Naravno, možda je drugačije ako se to čekanje otegne u nedogled..

Srećno! 😊

  • Hvala 1
Link to comment

 

36 minutes ago, InvisibleLight said:

otkud znam

:isuse:

 

Pa kako

 

Keva je trebala da ostane bez štitne žlezde, u ponedeljak je zvali da se javi u nedelju sa nalazima snimcima i sl, u nedelju prijem, anesteziolog dao amin, u ponedeljak hirurg proceni da može da se vadi samo četvrtina žlezde gde su ti čvorići, operiše laparoskopski, utorak kući. Bez veza, poznanstava, mitoa i korupcija.

Link to comment

Pa isto stitna, al meni ovako kako sam opisala

Mozda je njoj hitnije, moja biopsija je 3.grupa, aus

Il moj hirurg ima koronu:unsure:

Cekacu kolko moram ako nalazi vec ne zastarevaju :laugh:

@desboj

Edited by InvisibleLight
Link to comment

Nju iz sm pošalju u pokrajinsku da odradi biopsiju, pred bockanje dr se predomisli i kaže a valjda ne treba, citiram.

U sm se krste, pošalje papire na onkološki u Kamenicu i na sreću nije se dugo čekalo za poziv.

 

A pratila je nekoliko godina čvoriće, ultrazvučni pregledi na 6 meseci, kad su počeli da rastu onda je poslalo u NS.

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...