Jump to content
IGNORED

Firewall, anti-virus - preporuke


teacher

Recommended Posts

avira ponekad nije u stanju da nastavi prekinuti apdejt. negde u "temporary internet files" ili "temp" ili nekom trecem folderu nalazi se nepotpuni apdejt koji treba da izbrises. probaj programom koji se zove crap cleaner koji brise sadrzaj temp foldera, internet history i gomilu drugih stvari.avg (antivirus) taj nepotpuni apdejt prepoznaje kao bad .exe fajl pa mozes i njim da probas.

Link to comment
  • Replies 279
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Conspirator

    31

  • Razzmatazz

    21

  • Roger Sanchez

    17

  • ion

    15

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 4 months later...

Rušim sistem posle nekih dve godine, stavljam Windows 7.Do sada sam što se antivirusa imao AVG 8.5.449.Nemam nekih posebnih zamerki.Ima li nekih predloga za neki drugi, besplatan program?Što bolja zaštita, što manje opterećenje sistema?

Link to comment

Ja koristim sedmicu (64bit) u kombinaciji sa AVG-om od kako je izašla. btw. AVG free je dogurao do verzije 2011 (10.0). Ne pamtim kada sam imao neki problem sa virusima, sigurno ne u zadnjih pet godina. Još ako mu staviš da automatski skenira sve usb flešiće koje mu poturiš nema zime.

Link to comment
Rušim sistem posle nekih dve godine, stavljam Windows 7.Do sada sam što se antivirusa imao AVG 8.5.449.Nemam nekih posebnih zamerki.Ima li nekih predloga za neki drugi, besplatan program?Što bolja zaštita, što manje opterećenje sistema?
Najbolji AV do sada je Microsoft Security Essentials. Neprimetan u radu, a radi ono što treba da radi.
Link to comment
Jedno pitanjce. Jel ovaj MCE zahteva, ahm, "registrovanu" kopiju sedmice?
Pusti Rođera, ti Rvati se svega plaše. Ne treba ti registrovana kopija. Bar je ja nemam.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...