Jump to content
IGNORED

THE WIRE (2002)


3opge

Recommended Posts

offtopic (jbg ovde smo pisali o tome)

poceo sam da gledam Generation Kill (smorena nedelja, pa da nekako ubijem vreme)
neko je ovde vec rekao da mu cvile jaja za Amere i njihove marince, foke i ostale.. otprilike sam i ja u tom fazonu.. muka mi je od Americkog snajpera i jebenih reklama "Global force for global good" koje idu u toku NBA tajm-auta, ili ono cmizdrenje i hajpovanje u poluvremenima kad se vrati neki vojnik sa ratista.. ko te bre jebe, niko te nije terao da ides tamo, sishi .!.

enivej.. ne znam koliko je ovo po istinitim dogadjajima, al` ako su ovi fucktardi najbolja vojska na planeti.. onda u pizdu materinu.. pobise vise civila nego Hitler, srusise svako selo na koje su naisli bez nekog razloga, pucaju sami na sebe, a nisu u stanju ni da razlikuju svetla grada od tenkova i oklopnih vozila

pri tome, cak i to promase za nekih 25-30km kad su zvali napad

flow serije mi je skroz ok.. ne deluje mi ni sporo ni brzo.. taman je

Link to comment

meni taj GK negledljiv bio.

 

+1

 

Odgledao prvu epizodu davno, ostalo mi u pamćenju samo da je deo zapleta kako se nekom tipu mnogo kenja, i onda 40 minuta dileme da li će da se iskenja na licu mesta ili da čeka da se akcija završi i da se vrate u base camp, tako nešto? Ne znam gde je na kraju srao, ali znam da jeste srao. Pošto su dilemu razrešili, dalje epizode nisam ni skidao.

Link to comment

To bi bila previsoka očekivanja, mogli su bar da upadnu u neki bordel pa da gledamo pet minuta kako jedna prostituta™ obučava drugu...

Link to comment

+1

 

Odgledao prvu epizodu davno, ostalo mi u pamćenju samo da je deo zapleta kako se nekom tipu mnogo kenja, i onda 40 minuta dileme da li će da se iskenja na licu mesta ili da čeka da se akcija završi i da se vrate u base camp, tako nešto? Ne znam gde je na kraju srao, ali znam da jeste srao. Pošto su dilemu razrešili, dalje epizode nisam ni skidao.

 

što je najgore, verovatno jebavanje amerikanaca po pustinjama i jeste tako banalno.

Link to comment

Znam da sam smor, ali aj' polako sa ovakvim, molim najlepše.

je l` mora sve bukvalno da se shvati?

naravno da nisu pobili jednak broj civila kao Hitler..

 

a ako si gledao seriju znas na sta mislim (za sada je zaista prikazano vise ubijenih civila i srusenih civilnih objekata nego protivnicke vojske)

 

rokaju bez pitanja, izbombardovase sela sa zenama i decom, izresetase klince u polju, pucaju na automobile pre no sto ispale hitac upozorenja, zovu bombardovanje grada jer tripuju da su tenkovi, onaj jedan od komandira je toliko jebeno paranoican da rafalise i na ono sto vidi i sto ne vidi.. itd (ovo je samo jedan deo, kao sto sam vec naveo, pucaju svoji na svoje, ostavljaju tek tako pune kamione eksploziva, naoruzanja (WTF, kao da nece proci neki "terorista" i pokupiti to sve) ali i vode i hrane, bez nekog preteranog razloga, pa su onda osudjeni na obrok dnevno)

 

jebeni fucktardi

 

kao da su dosli iz specijalnih odeljenja.. majmunima da podelis automatske puske i tenkove, manje bi stete napravili

 

a ovamo se reklamiraju kao najsuperiornija vojska na svetu

ili mozda ova serija bas zeli da pokaze da nije to tako

 

ne znam, ne razumem se bas u vojsku, al` ovi napravise premnogo gresaka

 

overall, serija kao serija nije losa al` nije ni neka WAUW, KEWL.. fino ubija vreme sto mi je sinoc i bio cilj pa sam time zadovoljan (ali je failovala u cilju zamene The Wire-a (ok ok, kapiram da nista ne moze da zameni Wire.. jasno je to) ili nastavka gledanja necega slicnog kvaliteta)

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...