Jump to content
IGNORED

THE WIRE (2002)


3opge

Recommended Posts

+1možda SB većini bolje izgleda, ali avon je privlačniji i interesantniji kao lik. u tandemu su pravi pogodak za priču.marlo ničim ne zaslužuje da se poredi sa avonom.

Link to comment

Meni je bitno da se moji drugari slazu sa mnom. :) Doduse, ako je radjen po stvarnom liku to menja stvar, ali i dalje mi je mlak i metiljav.Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2 je

Link to comment

Avon je krimos i to hoće da ostane, a Stringer želi da se obogati i ima "veće" planove, ali su ga u višoj ligi izreketirali i napravili budalom, a onda je popio metak kada se vratio odakle je krenuo. Avon je preživeo uprkos tome što je bio između čekića (policije) i nakovnja (Marla). Ostao je živ i zadržao je uticaj, iako je u zatvoru. Po kojoj logici je Stringer pametniji i sposobniji onda? :DOno, priznajem da je Stringer bolji frajer, eto.

Link to comment

Ljudi, da razjasnimo jednu stvar. Meni je serija apsolutno vrhunska i uživao sam svaki minut. Avon mi je pa možda i jedina mana iste, i to je to. Stringer nije imao veće planove, već pametnije planove, počeo je da se bavi građevinom, legalizovao keš, učio škole. Mnogo bolje nego da si drog diler i da živiš taj fazon do kraja života sa glavom u torbi što uglavnom nije duže od 35, 40, jel? Zaginuo je zato što je radio previše na svoju ruku, malo podcenio Omara, malo onog baju iz Njujorka, i eto gac Stringer, spreman za sandučić. Big fail, slažem se. Izreketirali - jel misliš na onog lika što mu je uzeo keš za onaj posao pa na kraju ništa? Pa ta suma je bila par stotina soma $, koliko već, to je Stringer držao u zadnjem džepu... I barem je bio free, nije završio u ćorki, puta 2.

Link to comment

Glumac koji je igrao Deacona [onog svestenika koji se pojavljuje ne precesto od 3. sezone pa naprijed] je covjek koji je zaradio najvise para od prodaje heroina u istoriji Baltimora [makar je to info od prije par godina, da li ga je neko pretekao ne znam]. Jeste da je u seriji vec imao godina, ali svejedno ne djeluje kao neko za koga bi ti prva asocijacija bila 'najmocniji narko diler u jednom od opasnijih americkih gradova'.Uz to, meni je Avon jedan od najpotcjenjenijih likova u seriji. Ne vidim da je narocito bitno to da li je imao siroka ramena itd. Kao lik, kazem, on mi je veoma potcjenjen kod fanova. Drugaciji je od Stringera utoliko sto je znao ko je [just a gansgter I s'ppose'] i gdje mu je mjesto i to ga je jedino zanimalo. Stringer je imao malo vece ambicije, ali je malo precjenio svoje mogucnosti.

Link to comment

Dobro, ti si poznat kao ljubitelj gangstera™ sa uskim ramenima :fantom:Glas je klasican nemac pojma, nema mu pomoci, bolja batalite... citiracu samo Homera Simpsona kad su ga pitali da li misli da je Stringer pametan: If he's so smart, how come he's dead?

Link to comment
Marlo je najneubjedljiviji lik u seriji, balavi mulac
Marlo je nova škola, surovija od stare, mlađa od stare, sa manje kodeksa časti od stare, što je isto užasno realno, i veliki plus za seriju. Pogledaj koliko su godina ovde imali krimosi kad su vodili gangove, sve su to naloženi klinci. Marlo je jeziv i odličan lik.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...