Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Quizmaster fan club

Skočko na ramenu 182 members have voted

  1. 1. Quizmaster treba da istetovira Skočka na ramenu:

    • Da
      87%
      160
    • Ne
      12%
      23

Please sign in or register to vote in this poll.

Featured Replies

Waldorfe, "Ko zna zna", "Ko je bio MIP SRJ u doba NATO-bombardovanja 1999?"
Ако је и за финале, мало су га претерали. Ја, баксуз, дошао кући на одјавну шпицу.
  • Replies 1.1k
  • Views 254.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • Quizmaster
    Quizmaster

    Prošla godina bila je, što se tiče enigmatike, veoma uspešna za mene. Bio sam prvak Srbije u sastavljanju anagrama, prvak Srbije u rešavanju, te drugoplasirani u sastavljanju enigmatskih radova. Sveuk

  • Quizmaster
    Quizmaster

    Nisam dugo pisao u ovoj rubrici, a u međuvremenu se svašta događalo u mom životu. I dalje radim kao urednik časopisa "Kviskoteka", ali nakon četiri zanimljive godine življenja u Zagrebu vratio sam se

  • Quizmaster
    Quizmaster

    Moj kvizaški zenit odavno je prošao. Kako prolaze godine sve mi je teže da se brzo setim nekih stvari koje znam, no prijavih se ipak na "Slagalicu", uz nadu da će me pratiti malo sreće, a onda mogu da

Posted Images

Dobri ljudi, pozdrav iz suncane Alanje u Turskoj (40 stepenı) gde upravo koristim nagradu sa "Slagalice". Bas ste me dirnuli sa ovim topikom :) Nazalost, ne javljam se sa Kanarskih ostrva zbog vec poznatog razloga - poraza u finalu <_< Da biste bolje razumeli sta se desilo, moram reci da su finalne emisije snimane u istom danu, tako da sam stvarno imao slab dan. Snimanje je kasnilo vise od sat vremena, a bilo je jako mnogo prekida tokom snimanja, sto je mene veoma nerviralo, dok je protivnik zacudo bio hladan kao spricer. Na primer, zbog neke banalne slovne greske terali su nas da ponavljamo jedne spojnice, pa su nam govorili sta da kazemo da slucajno ne bi nesto pokvarili u reprizi igre. Onda, ponistili su nam jednu neispravnu asocijaciju u kojoj smo osvojili podjednak broj poena, da bi u rezervnoj protivnik osvojio oko 25-30. To me je bas naljutilo. Posto nisam imao medicinski tajm-aut kao Djokovic, pokusao sam da u pauzi snimanja koristim neke zen tehnike da se malo priberem, ali bezuspesno. U takvoj atmosferi nisam mogao da se setım ni nekıh poznatıh stvarı kao sto je ime reditelja "Americkih grafita". Naravno, za neke stvari sam kriv i sam, tu pre svega mislim na kiksove u "Ko zna, zna" gde sam u nervozi gresio i kod pitanja na koja sam znao odgovor. Nisam jos pogledao snimak da saznam koliko puta je protivnik kliknuo misem pre mene kad smo obojica znali odgovor, ali to je svakako bilo vrlo bitno za konacan rezultat.Desila mi se i neverovatna stvar, da kod relativno prostih racuna dva puta prijavim priblizan broj i maltene u sledecem sekundu vidim put do tacnog resenja. Jednostavno, kad ne ide, ne ide. Na kraju sam zaigrao opustenije pa sam cak stekao sansu i za preokret, ali sam u kriticnom trenutku rekao Zivorad umesto Zivadin. :yucky: Prilicno bolan poraz (razlika je u letovalistu i u oko 150.000 dinara), ali verujte da nisam uopste razmisljao o nagradama nego sam se sve vreme pitao kako je moguce da gubim. Na kraju se ispostavilo da bi jedna slagalica vise (bılo je inace 6:2 za mene, uz jedan brejk koji sam dozvolio) bıla dovoljna za pobedu. U svakom slucaju, propustio sam veliku sansu da pobedim. Hvala vam za podrsku i zao mi je sto sam podbacio kad je bilo najpotrebnije.

Edited by Quizmaster

Sta podbacio covece? Finale, mi ovde odusevljeni

Edited by Hustler

pridruzujem se wubovanjudrugo mjesto - svaka cast :)

evo :wub: i od mene QM svaka čast

km.jpg
...
ivic opet bolja od svakog kompjutera. bonus poeni. kviziju cestitke.

1. Zar vec konzumiras nagradu? ^_^2. Znam da se snima vise komada dnevno, zato sam i rekla da vec znas rezultat.3. Ne vidi se bas ko prvi stisne, ponekad se uopste ne vidi da se ista stiska. :unsure:4. Zivorad Jovanovic? Ti s' kanda cit'o neki roman Mirjane Bobic Mojsilovic. :lol:5. Cestitam.6. Ti s' zivac, al' spolja kuliras. <_<7. Ucestvovaces Jopet, zar ne? :)

Zivadin, bre, Zivadin!!!
Прочитао сам натенане свих 190 постова на 13 страна, али овај ми је апсолутни фаворит.

Ako ne postaneš, novi prvak ti,PPP će žaliti, oprostit ćemo ti,Jer ipak znamo svi, da najbolji si tiI nikad ti nećemo, okrenut leđa mi, o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o

Ako ne postaneš, novi prvak ti,PPP će žaliti, oprostit ćemo ti,Jer ipak znamo svi, da najbolji si tiI nikad ti nećemo, okrenut leđa mi, o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o
biki_sjalici%20za%20petu%20stranu%20sveta%20no%2012.gif Yeesss! :thumbsup:

Edited by dare...

U suncanoj Alanji dok Quizmaster se brcka,Pe-pe-pe je forum skoro potrefila srcka:covek sve bas znao je, al' koncentrisan slabo,pa cak ni Zivadina on tada nije nabo. :D

Došao je kraj fantastičnog nizapobjeda Gospodara Kvizašto Gordije mačem znanja s'ječedok Milka kaže: "Dobro veče".Pa šta ako niz pobjeda u finalu stade!Pa šta ako QuM junački pade!Pa šta ako cvikeraš dobi Kanare i koji dinar više!Za nas pobjednik na PPP-u piše.

Квизмастереее,Квизмастереее,Стискај бржеееТе тастереее!(пева се на „Нишка Бања”)

:lolol:1, 2, 3, 4, 5, 6,Milka pade sad u nesvest! :lol:

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.