Jump to content
IGNORED

Quizmaster fan club


Marvin (Paranoid Android)

Skočko na ramenu  

182 members have voted

  1. 1. Quizmaster treba da istetovira Skočka na ramenu:

    • Da
      160
    • Ne
      23


Recommended Posts

Waldorfe, "Ko zna zna", "Ko je bio MIP SRJ u doba NATO-bombardovanja 1999?"
Ако је и за финале, мало су га претерали. Ја, баксуз, дошао кући на одјавну шпицу.
Link to comment

Dobri ljudi, pozdrav iz suncane Alanje u Turskoj (40 stepenı) gde upravo koristim nagradu sa "Slagalice". Bas ste me dirnuli sa ovim topikom :) Nazalost, ne javljam se sa Kanarskih ostrva zbog vec poznatog razloga - poraza u finalu <_< Da biste bolje razumeli sta se desilo, moram reci da su finalne emisije snimane u istom danu, tako da sam stvarno imao slab dan. Snimanje je kasnilo vise od sat vremena, a bilo je jako mnogo prekida tokom snimanja, sto je mene veoma nerviralo, dok je protivnik zacudo bio hladan kao spricer. Na primer, zbog neke banalne slovne greske terali su nas da ponavljamo jedne spojnice, pa su nam govorili sta da kazemo da slucajno ne bi nesto pokvarili u reprizi igre. Onda, ponistili su nam jednu neispravnu asocijaciju u kojoj smo osvojili podjednak broj poena, da bi u rezervnoj protivnik osvojio oko 25-30. To me je bas naljutilo. Posto nisam imao medicinski tajm-aut kao Djokovic, pokusao sam da u pauzi snimanja koristim neke zen tehnike da se malo priberem, ali bezuspesno. U takvoj atmosferi nisam mogao da se setım ni nekıh poznatıh stvarı kao sto je ime reditelja "Americkih grafita". Naravno, za neke stvari sam kriv i sam, tu pre svega mislim na kiksove u "Ko zna, zna" gde sam u nervozi gresio i kod pitanja na koja sam znao odgovor. Nisam jos pogledao snimak da saznam koliko puta je protivnik kliknuo misem pre mene kad smo obojica znali odgovor, ali to je svakako bilo vrlo bitno za konacan rezultat.Desila mi se i neverovatna stvar, da kod relativno prostih racuna dva puta prijavim priblizan broj i maltene u sledecem sekundu vidim put do tacnog resenja. Jednostavno, kad ne ide, ne ide. Na kraju sam zaigrao opustenije pa sam cak stekao sansu i za preokret, ali sam u kriticnom trenutku rekao Zivorad umesto Zivadin. :yucky: Prilicno bolan poraz (razlika je u letovalistu i u oko 150.000 dinara), ali verujte da nisam uopste razmisljao o nagradama nego sam se sve vreme pitao kako je moguce da gubim. Na kraju se ispostavilo da bi jedna slagalica vise (bılo je inace 6:2 za mene, uz jedan brejk koji sam dozvolio) bıla dovoljna za pobedu. U svakom slucaju, propustio sam veliku sansu da pobedim. Hvala vam za podrsku i zao mi je sto sam podbacio kad je bilo najpotrebnije.

Edited by Quizmaster
Link to comment

1. Zar vec konzumiras nagradu? ^_^2. Znam da se snima vise komada dnevno, zato sam i rekla da vec znas rezultat.3. Ne vidi se bas ko prvi stisne, ponekad se uopste ne vidi da se ista stiska. :unsure:4. Zivorad Jovanovic? Ti s' kanda cit'o neki roman Mirjane Bobic Mojsilovic. :lol:5. Cestitam.6. Ti s' zivac, al' spolja kuliras. <_<7. Ucestvovaces Jopet, zar ne? :)

Link to comment
Zivadin, bre, Zivadin!!!
Прочитао сам натенане свих 190 постова на 13 страна, али овај ми је апсолутни фаворит.
Link to comment

Ako ne postaneš, novi prvak ti,PPP će žaliti, oprostit ćemo ti,Jer ipak znamo svi, da najbolji si tiI nikad ti nećemo, okrenut leđa mi, o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o

Link to comment
Ako ne postaneš, novi prvak ti,PPP će žaliti, oprostit ćemo ti,Jer ipak znamo svi, da najbolji si tiI nikad ti nećemo, okrenut leđa mi, o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o
biki_sjalici%20za%20petu%20stranu%20sveta%20no%2012.gif Yeesss! :thumbsup: Edited by dare...
Link to comment

U suncanoj Alanji dok Quizmaster se brcka,Pe-pe-pe je forum skoro potrefila srcka:covek sve bas znao je, al' koncentrisan slabo,pa cak ni Zivadina on tada nije nabo. :D

Link to comment

Došao je kraj fantastičnog nizapobjeda Gospodara Kvizašto Gordije mačem znanja s'ječedok Milka kaže: "Dobro veče".Pa šta ako niz pobjeda u finalu stade!Pa šta ako QuM junački pade!Pa šta ako cvikeraš dobi Kanare i koji dinar više!Za nas pobjednik na PPP-u piše.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...