Jump to content
IGNORED

Quizmaster fan club


Marvin (Paranoid Android)

Skočko na ramenu  

182 members have voted

  1. 1. Quizmaster treba da istetovira Skočka na ramenu:

    • Da
      160
    • Ne
      23


Recommended Posts

kako se sad ispalio, ovaj mu je greškom otkro dve kombinacije u jednoj, a on opet tref koristi.slagalica mu užasno slabo ide redovno. počeo je da uzdiše. ajde kviz!

Link to comment

Nemoguce da ovaj uvek prvi pritisne taster. UVEK on ima prednost da prvi odgovara. Tu se pravi najveca razlika.

Link to comment

Мало пикантерија за Quizmaster-офиле:2crvrlv.jpgНа слици је свечано проглашење Quizmaster-а за победника тада qлтног квиза „Бројке и слова”, на Опатији, године (држите се чврсто за своје подсједалне предмете!) 1989 (у тисућама MCMLXXXIX).Као што видите, ваш херој је био махер још у школи: потури оправдање од (како се тада говорило) „др Живага” или „др Еткера”, и док му се разредна секира за свог разболелог ђака, он на егзотичним локацијама испија пјенушаву текућину са (тада ништа мање qлтном) водитељком Ведраном Међиморец, а то преноси читава ЈРТ. Чаче Норису, свака ти част, али поштено одступи, ти овако нешто у животу не би успео да изведеш...Сада је ваљда јасно зашто вашег хероја не могу да деконцентришу онолике атрактивне жене у „Слагалици”: када је он стицао своја прва искуства са плавокосим водитељкама, ове данашње једва да су се биле родиле (excluding Her Majesty Милка, оф скроз!).

Link to comment
Као што видите, ваш херој је био махер још у школи: потури оправдање од (како се тада говорило) ?др Живага? или ?др Еткера?, и док му се разредна секира за свог разболелог ђака, он на егзотичним локацијама испија пјенушаву текућину са (тада ништа мање qлтном) водитељком Ведраном Међиморец, а то преноси читава ЈРТ. Чаче Норису, свака ти част, али поштено одступи, ти овако нешто у животу не би успео да изведеш...
:o :Hail: Vedrana mi je bila 1 zakon. :blush:
Link to comment

Zivadin, bre, Zivadin!!!Gledam ja pitanje i krstim se, kad mi sine da zapravo verovatno znam odgovor. I kazem naglas: "Zivorad... Zivorad... ", kad se javlja i QM i kaze: "Zivorad Jovanovic (prezime dodushe nisam chuo, pretpostavljam)", a onda se i ja setim da je Zivadin, dok to izgovara voditeljka, a QM gestikulira sa gnushanjem.

Link to comment

jbg, na kraju bese 50 razlike u ukupnom zbiru. Da je qm znao Pavica u asocijacijama nakon dve otvorene kolone i glupog Zivadina, bilo bi dovoljno poena za pobedu. Steta. QM, svaka ti cast. :Hail:

Link to comment

Svaka čast na turskom fanatizmu garniranom aršavinskim objašnjavanjem - nakon Slagalice sam mislio da je cvikeraš gotov. Nažalost, par vezanih netačnih odgovora je smanjilo razliku. Cvikeraš u guzicu da se tuče od sreće, QuMu :Hail: mada me uplašio Milkin osmijeh pred dodjelu nagrada. :o :D I ja sam na nekom pitanju isto k'o Venom skiknuo, a QM je dao isti netačan odgovor. Ne mogu da se sjetim koje pitanje.EDIT: Waldorfe, "Ko zna zna", "Ko je bio MIP SRJ u doba NATO-bombardovanja 1999?"

Edited by ArleKino
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...