Jump to content
IGNORED

"Mediteran kakav je nekad bio"


kyo

Recommended Posts

10 minutes ago, Svemir Zeka said:

Prolazila sam kroz Nerezišća, mestašce. Ma sve je bogovsko. El si bila ti u Splitskoj?

Nisam :sad:. Vodices me :)

  • Wub 1
Link to comment
1 hour ago, Sandradjer said:

Sad su ta mesta, Skrip, Dol, Nerezisca bas popularna jer su skroz retro.

Ovde sam ostala juce sama i nisam nikoga srela. Izbegla sam odlazak u Lidl te me ostavise, nidje zive duse u sred dana, upekla zvezda :D

 

 

IMG_20230731_072610.jpg

 

  • +1 2
Link to comment
On 22. 7. 2023. at 18:22, Sandradjer said:

Hrvati su podigli cene bas previse. Voda 1,5l na kiosku na plazi je 3evra. 

Prednost je sto uopste nema guzve. Bol nikad prazniji, milina. Obicno oko 20.jula krece spic sezone. Sad je popunjenost 1/3 u odnosu na uobicajeno 

 

Menjaj kiosk :)

 

Istra je prepuna, opet padaju svi rekordi...

 

Cene jesu više nego prethodnih godina, malo su i "zaokružili" kad su prebacivali cene iz kn u eur... Pivo od 2.1 EUR do 5.5 EUR, pa kako se ko snađe :)

 

Evo jedna fotka s istočne obale Istre...

 

 

 

 

leto.jpg

  • +1 7
Link to comment

Generalno je dosta poskupilo sve.
Mi u ponedjeljak idemo na Lastovo, uboli proljetos apartman 70€ po danu, odlična cijena.
Danas bili u Italiji u nabavi, auto natrpan :)

  • +1 2
  • Wub 1
Link to comment

Evo ga kesic seta carerom, fotkaju se s njim.

Sto bi rekla juce 1 zgb gospodja (cula dok sam ulazila umore)  'rovinj je, ocekivano, pun srba' :laugh:

:heart:

 

Sve je lepo,

windsurf na crvenom otoku hajlajt :heart:

 

  • +1 3
Link to comment

Prvi put ćemo na letovanje u Istri. Odlučismo se za Novigrad, zbog deteta od 3.5 godine. Trebalo bi da je dobar izbor.

Dajte neke preporuke.

Link to comment
9 hours ago, Bir Adim Öte said:

Prvi put ćemo na letovanje u Istri. Odlučismo se za Novigrad, zbog deteta od 3.5 godine. Trebalo bi da je dobar izbor.

Dajte neke preporuke.


Ne znam gde ste smešteni ali plaže vam nikako nisu za malo dete. Uglavnom kamen, a znaju da budu i opaki talasi. Čuvajte se i morskih ježeva. 
 

Ja sam godinama letovao u Pineti, ali kad sam bio solo.

Link to comment

 

On 13. 8. 2023. at 6:19, Bir Adim Öte said:

Prvi put ćemo na letovanje u Istri. Odlučismo se za Novigrad, zbog deteta od 3.5 godine. Trebalo bi da je dobar izbor.

Dajte neke preporuke.

Ako ste s autom, za 20 tak min ste na ok plazama za djecu....

Prema.gore recimo Kanegra

 

 

Screenshot_20230814_151156_Google.jpg

Screenshot_20230814_115809_Maps.jpg

  • Hvala 1
Link to comment

Mozes i peema dolje, prema Porecu...idi na Lanternu.

Skrenes za Lantern, poslje rampe odmah prva desno imas pjesak, dalje lungo mare i i sljunak itd...

Bio bas jucer tamo s djecom...

Ed. .

 

 

Idi u 9 ku (klub u parku)...ima dobrih (a i losih) svirki cijelu sezonu...nikad se ne zna na sta ces naletiti...

Par dobrih kafica i reatorana s ok klopom i to je to..

Pitaj

 

 

Screenshot_20230813_190012_Maps.jpg

Edited by raskopcani
  • Hvala 1
Link to comment
On 30. 7. 2023. at 18:38, Sandradjer said:

U selu Skrip na Bracu nalazi se muzej ulja. To je i mesto gde se pored muzeja moze nesto pojesti. Hrana je fantasticna, ukusna, domacini divni. Postoji izbor od pet menija, sva hrana je domaca proizvodnja. Ako nesto zafali ili vam se posebno dopadne oni dodaju.

https://www.muzejuja.com/

 

 

IMG_20230730_183847.jpg

 

On 31. 7. 2023. at 8:00, Sandradjer said:

Sad su ta mesta, Skrip, Dol, Nerezisca bas popularna jer su skroz retro.

Ovde sam ostala juce sama i nisam nikoga srela. Izbegla sam odlazak u Lidl te me ostavise, nidje zive duse u sred dana, upekla zvezda :D

 

 

IMG_20230731_072610.jpg

 

Škrip je nestvaran, sve je divno, uključujući i groblje. Treba posetiti i muzej ostrva Brača pored muzeja ulja obavezno,

 

On 31. 7. 2023. at 8:34, Svemir Zeka said:

Prolazila sam kroz Nerezišća, mestašce. Ma sve je bogovsko. El si bila ti u Splitskoj?

 

Da nisi mislila na Ložišća? Slika ne može baš verno da dočara...

 

image.thumb.jpeg.15ed83d199e62a063ffe2603b5631e2a.jpeg

  • +1 1
Link to comment
2 minutes ago, Svemir Zeka said:

@copkillahnije, baš ima Nerežišća unutar ostrva, ne izlazi na more

 

Pitam jer mi je Nerežišća bila simpa ali manje-više klasična, a Ložišća predivna i drugačija, više mi se uklapala u taj opis.

Link to comment
Just now, copkillah said:

 

Pitam jer mi je Nerežišća bila simpa ali manje-više klasična, a Ložišća predivna i drugačija, više mi se uklapala u taj opis.

Aha, moguće, davno sam išla, budem preko ostrva pa mi je ostalo sve to zajedno u sećanju :)

Link to comment
On 5. 8. 2023. at 20:38, Babu Bhatt said:


Mi u ponedjeljak idemo na Lastovo, uboli proljetos apartman 70€ po danu, odlična cijena.
 

 

Piši kako je, ja sam bio 2012. i bilo mi je prelepo, neplaniramo sam tamo završio na par dana i nisam sve istražio, ali bih se vratio. Sećam se i Stojadina sa BG tablicama, to mi je bilo nadrealno :D

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...