Jump to content
IGNORED

"Mediteran kakav je nekad bio"


kyo

Recommended Posts

može li se (relativno) bezbolno dokotrljati s nekog aerodroma do Malog Lošinja?

 

i da li mora unapred da se kupi karta za brod?

 

krk. jedini brod koji tu ima je krk-cres, ne treba - ako ces biti u autobusu koji vozi na losinj. a ne treba ni ako uzmes rentacar na aerodromu.

 

edit - moze i preko zadra. ima brod za losinj ali tu treba koordinacija jer mislim ide 3x nedeljno, bar je tako bilo ranije, ide preko silbe.

Edited by yolo
Link to comment

aje, ondak treba videti šta leti na krk, ako išta (ja videh rijeku i pulu)

 

rentacar nema šanse

 

 

videh inače da ima brodova iz rijeke i iz pule svaki dan, naravno samo jednom dnevno

 

 

(sve to ukoliko nisam naletela na neke stare redove vožnje)

Link to comment

rijeka i krk su isto. rijecki aerodrom je na krku. tu bi trebalo da postoji autobus za losinj ili barem do mesta tipa cres gde bi trebalo da moze da se uhvati autobus za losinj. u svakom slucaju u ovoj opciji si u autobusu sve vreme i ne razmisljas o brodu - prelaz s krka na cres ionako traje 10 min.

Edited by yolo
Link to comment

Ma najjednostavnije aerodrom Krk i trajekt Valbiska Merag, ko što reče yolo,a ako slijećeš u Pulu prelaziš onda na Cres s druge strane to ti je prijelaz Brestova Porozina pa se preko cijelog Cresa kotrljaš do Lošinja

Link to comment

treba se raspitati ali prilicno sam siguran da postoji neki lokalni autobus koji kupi putnike sa krckog aerodroma i razvozi po cresu i losinju... ako nista drugo onaj koji vozi iz rijeke za losinj staje kod aerodroma

Link to comment

treba se raspitati ali prilicno sam siguran da postoji neki lokalni autobus koji kupi putnike sa krckog aerodroma i razvozi po cresu i losinju... ako nista drugo onaj koji vozi iz rijeke za losinj staje kod aerodroma

 

Jok, stanje isto kao i pre mnogo godina: od Rijeke do Malog Lošinja bus ide samo preko Cresa, upravo proveravao. Tri ure i tri kvarata peglanja leđa, ako ima sreće uz frišku kazetu/CD aktuelnog splitskog festivala. 

Link to comment

autobusi po hrvatskim otocima idu vrllllo neredovno. rijeka-vrbnik ide dva-tri puta dnevno, na primer.

Edited by pacey defender
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...