Jump to content
IGNORED

"Mediteran kakav je nekad bio"


kyo

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Hvala Morgana, video sam vec na booking.com. Zadnje vreme doslo, da se za "nasu" obalu gleda booking.com :)

 

Inace ja ovo nase voljenje Jadrana dozivljavam kao jednu dosta provincijalnu stvar. Ali ja imam vrlo poseban razlog sto moram da odradim makar malo Jadrana svake godine. Naime prilicno sam neradoznao glede te obale, tripujem se da znam vec sve, ne idem u razgledanja, ne trazim plaze. Spricer, hrana, plivanje i knjiga. Kuntanje za stolom u kafani. A kad odem na nova mesta puca me adrenalin samo tako. I to je do jaja, ne bih mogao bez toga, ali onda mora i malo dokolice.

Link to comment

letovao sam 4 godine u zavalatici - kuća je primala 15stak ljudi, i u današnjim ciframa, bila oko 2. soma za 10 dana

 

džabe, a mestašce, ko i čitava korčula, predivno*

 

za porodice, ovako je verovatno dosadno

Link to comment

pa ta juzna obala korcule je solidno devastirana apartmanizacijom i novogradnjom. 

 

@kamp - ma zezam se. samo ja ne bi isao u hrvatsku u sezonama kada je grckoj ili spaniji devastiran turizam, posto ce navala u visokoj sezoni biti nepodnosljiva.

Edited by yolo
Link to comment

Bili su moji prijatelji sad skoro ceo jun i par dana jula dole u Cavtatu, kazu da je bilo prilicno prazno. Ne samo u njemu nego i u okolnim mestima gde su isli na kupanje. Ja sam bila 2012. i 2013. u isto to vreme i definitivno je najvise ljudi bilo te prve godine.

Link to comment

 

 

@kamp - ma zezam se. samo ja ne bi isao u hrvatsku u sezonama kada je grckoj ili spaniji devastiran turizam, posto ce navala u visokoj sezoni biti nepodnosljiva.

 

nece (guzva)

kazu da je u proseku i praznije nego inace (apartmani)

 

ok, hoteli puni (jer ih ima jako malo) a da su turisti iz grcke i tunisa preusmereni na tursku i (zaboravih jos gde) jer su pitanju charter aranzmani koje hrvatski turizam ne gaji

Link to comment

konacno, jadrolinija od pre koju nedelju uvela online kupovinu karata!

 

medjutim:

 

Nakon što se izvrši proces kupnje karata, putniku putem elektroničke pošte stiže potvrda o plaćanju te dokument rezervacije s kojim u agencijama Jadrolinije putnik može preuzeti putnu kartu.

 

 

:D

 

ako moram do agencije da podignem kartu tamo cu je i kupiti

Link to comment

konacno, jadrolinija od pre koju nedelju uvela online kupovinu karata!

 

medjutim:

 

 

:D

 

ako moram do agencije da podignem kartu tamo cu je i kupiti

ha kakvi glupani.

 

ne kapiram sto ne salju u pdf. 

da bi ti proverili kartu treba im 1 android telefon sa internet vezom, i to je to.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...