Jump to content
IGNORED

"Mediteran kakav je nekad bio"


kyo

Recommended Posts

Poslednjih pet šest godina ni jednom nisam otišao pre 1. septembra, a prošle bogami 1. oktobra (proznajem, to je bilo malo kockanje, al' ispalo je vrh, meštani su bili u fazonu al' vas usralo vremeeee).

Uhvatio nas po koji oblačan dan, možda i neki dan kišice, ali baš retko...

 

edit: Mljet, Korčula, Vis, Lastovo, Šolta

Edited by Skyhighatrist
Link to comment

Ja sam bila vise puta u junu na potezu Cavtat-Dubrovnik i vreme je uvek bilo super, more klasicno hladnjikavo, i na Korculi u sred jula kada smo se gotovo svi razboleli koliko smo se smrzli kada nas je uhvatila hladna kisa a sobe daleko..Imala sam upalu usiju narednih nedelju dana, kisa je prestala posle pet, more je bilo jezivo hladno cak i za mene. Ali bilo je lepo one druge nedelje :)

 

Htela bih da sredinom septembra skocim na tipa nedelju dana na kraci odmor, da se jos malo iskupam do kraja leta. Interesuje me taj Split jer sam videla da u blizini ima lepih mesta za kupanje (Podstrana, Stobrec), plus me sam grad zanima, ima aerodrom a tokom septembra se odrzava i neki filmski festival...tako da mi to dodje bas kao ispunjenje zelja, sad jos kad bi i moja saputnica dala zeleno svetlo, no vec sumnjam, malo se tripuje oko tog Splita. S druge strane Cavtat, Mlini, Srebreno su mi proverena varijanta, tamo bih uvek isla.

Link to comment

Ne znam što je bolji prilaz od recimo Dubrovniku ili Tivtu, da ne govorim za neke druge aerodrome po ostrvima ali...

Split je još u Jugi imao reputaciju aerodroma sa ekstra lepim vizualnim ugodjajem prilikom sletanja. Na stranu što Belch nigde nije rekla da je pogled lepši od Dubrovnika, Tivta, Krka ili Santorinija. Jednostavno je rekla da joj je sletanje na Split bilo predivno iskustvo. Kao i meni na Ženevu recimo, čime ne tvrdim da je to sletanje specijalno lepše od Butana ili Keflavika.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...