Jump to content
IGNORED

Brza hrana - ostalo


yolo

Recommended Posts

Mozda otkrivam toplu vodu ali sto se tice kuvanih jela Kod Ljilje u Vojislava Ilica (blizu Grila 51) ima ubedljivo najbolju klopu za taj fazon. nema naravno toliki izbor kao Kutlaca ili kod Gresnog Miloja ali zato nadoknadjuje ukusom. Sve pravi sama Ljilja dok sin "menadzerise" probao sam vec 5-6 jela i sva su potpuno bez greske po ceni od 300-400 kinti po obimnoj porciji + prilog.

 

Razlika izmedju nje i ostalih dobrih kuvanih nosi&jedi mesta je sto na tim mestima ta hrana jeste domaca i ukusna ali ipak vise vuce na "Dosli gosti na drugi dan slave" jela dok je ovde ukus k'o da sprema majka za sina jedinca u tudjini.

 

Apsolutna preporuka iako nije bas na sjajnoj lokaciji.

Link to comment

Odlicne su kiflice u Dimitrija Tucovica, preko puta Trpkovica.

strecnuo si me da sam danas morao otici i videti da li je diskont pica i dalje na mestu

:fantom:

 

 dok je ovde ukus k'o da sprema majka za sina jedinca u tudjini.

 

 

:D

:Hail:

Edited by pbg12345
Link to comment

ovde je ukus k'o da sprema majka za sina jedinca u tudjini.

 

 

xaxaxax...steta sto nemaju neko ''teleprontovanje'', da saljemo onom mom jedincu. ovako, vec poceli pripreme za bozicni paket, a i prethodno je jedinac morao sam da nauci da kuva, jer mu saljem samo namirnice /mak, kore, visnje, suve butkice, ajvar, kitnikes, pekmez, krusku, dunju, ratluk ... to je za sada, verovatno ce se setiti jos neceg :-) 

Link to comment
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Dabić juče otvorio pizzeriju, nabavio peć na drva. Nije loše. Testo odlično, još malo dodatke da usavrše

Radiće i dostavu. Tri veličine 32, 40 i 50cm

Edited by renne
Link to comment

Mantije u sirem centru? Mozda uzeti smrznute u onoj Pazarskoj radnji kod supa?

 

Odavno mi je zelja da probam a nikako da naletim. Vidim sad na donesi ima neka pekara al ne nose do mene. Pre manje od 2 sata sam prosao biciklom pored nje  :cry:

Link to comment

Šta znam, te varijante van pekara i zaista dobrih majstora su samo "tehnički" različiti...

Al iscimaj se da probaš ukusi su različiti...

 

....shit has hit the fan...

Link to comment

Najradije bih u nekoj pekari pa sa nekim prelivom tako da me smrznuto i ne privlaci previse. Mada uvek mogu da napravim preliv iz onog vrhunskog Adamovog recepta (pohovane tikvice pa preliv od kiselog mleka i belog luka)

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...