Jump to content
IGNORED

Brza hrana - ostalo


yolo

Recommended Posts

probao sam leskovcanina na vrhu maksima gorkog, zaobidjite sve sa mlevenim mesom jer je sojetina ali je somun lep, dobro podgrejan i natopljen i prilozi su OK. znaci sledeci put nesto od mesa.

 

imam prijavu za neki pribojski cevap u sindjelicevoj da je sam cevap vrhstra, usluga i pice kurcu ne valjaju ali vredi otici zbog mesa.

 

 

Imas ih na Donesi ako bi da izbegnes uslugu u lokalu.

Link to comment

sto ovaj yolo pise ovde o nekim mesistima?! enivej, je l overio neko u decanskoj onog sto pravi zdravu hranu u onoj pekari sto je glumila neku hacijendu? ja jesam, salata sto je u stvari obrok je 300 dindzi, nije lose.

Link to comment

sto ovaj yolo pise ovde o nekim mesistima?! enivej, je l overio neko u decanskoj onog sto pravi zdravu hranu u onoj pekari sto je glumila neku hacijendu? ja jesam, salata sto je u stvari obrok je 300 dindzi, nije lose.

 

 

Lime & Carrot ili tako nesto? Nisam probao nista sem sokova cedjenih kod njega, ali vidim da na poslu hvale neke zdrave tortilje koje je skoro uveo.

Link to comment
  • 3 weeks later...

Ja najvolem kiflice u Svetogorskoj blizu Takovske.

 

Ispod Bajlonija imaju neke hajpovane al me se ich nisu dojmile. Jos me iznervirala 'ajduk baba koja je probala da me osine za par stotina dindzona tako sto ne zna da oceni...

Link to comment

Odmah posle ćoška sa Mišarskom?

 

Ja jesam, jednom, i bile su gnjecave unutra (kao nedopečene), pa se nisam nikad vratio

ako je nizbrdo, malo iznad onog sushija, onda jeste. bolje sto se nisi vratio, stalno bi se vracao, sta ce ti to :D

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...