Jump to content
IGNORED

Brza hrana - meso


yolo

Recommended Posts

Taj Loki postoji? :ohmy:

Gde se nalazi. Mislim da sam poslednji put nesto pojela pre 7-8 godina u jovanovoj

Edited by Sandradjer
Link to comment
  • 2 months later...
On 19. 6. 2023. at 21:26, Sandradjer said:

Taj Loki postoji? :ohmy:

Gde se nalazi. Mislim da sam poslednji put nesto pojela pre 7-8 godina u jovanovoj

 

Jedan u Strahinjića Bana (raskrsnica ispod one na kojoj je bila trafika nekad), a drugi u prekoputa Ribnikara.

Edited by msv
Link to comment
  • 4 months later...

Jeo sinoc u onom nekom Kaldu na NBG, drug uzeo batak a ja punjeni batak. Jeste mnogo 550 dindzi za ovo moje (obican batak 420) ali sam se odusevio ukusom a i lepinja vrh sto je vec bilo pola posla. Plus sto su i kod nas u SM cene sad tu oko 450-500 a nije mi nista ovako dobro. 

  • +1 1
Link to comment
On 7. 2. 2024. at 12:36, napadaj said:

Izgleda da je Mile iz Takovske zatvorio. Stoji tenda "Niški ćevap", a na vratima "Lokal u pripremi".

 

Miletova radi i dalje, samo nisu dva lokala nego jedan

Link to comment

i dalje zadovoljavajuće skadarlijske kobasice na vrhu skadarske

 

ortak je uzeo skadarlijsku a ja 2 bavarske

 

kifla izgrilovana tj tostirana, prilozi solidni, meni tartar i kupus

 

bavarska blaga, kvalitetna, bez ostataka čudnih delova svinje, bukvalno nijedan deo koji nije meso nisam detektovao

 

doći ću ponovo van svake sumnje

  • +1 1
Link to comment

pokušao sam da ih jedem nekoliko puta, pošto teoretski volim kobasice, ali nisam uspeo nijednom da preguram bez rupuruta posle njih

Edited by Braća Strugacki
  • +1 1
Link to comment
12 minutes ago, Braća Strugacki said:

pokušao sam da ih jedem nekoliko puta, pošto teoretski volim kobasice, ali nisam uspeo nijednom da preguraću bez rupuruta posle njih

A jesi li jeo tamo baš bavarsku?

 

Stvarno jeste blaga.

Link to comment

ortak je jeo skadarlijsku, od priloga je poslušao radnicu i uzeo senf plus je na svoju ruku uzeo urnebes

 

spalio se - inače ne jede začinjeno.

 

kod elenika kajn problem sa bavarskom, tartar sosom i kupus salatom. čak mi nije kampovala u stomaku dok sam spavao, nisam osetio tu ne baš zanemarivu količinu kobaja /2/

Link to comment

Jel mlađani zbunjeni Korejac otvorio korejski pork belly spot. Tamo gde je bila prva Parata u Kapetan Mišinoj. Nije uopšte rđavo, cenim da će biti još bolji samo da se uhoda i proširi meni.

 

 

IMG_20240217_153333130.jpg

  • +1 2
  • Wub 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...