Jump to content
IGNORED

Kina


Kudravi Gaucos

Recommended Posts

gledaću da napravim dnevnik kine od svih 12-13 dana koliko sam bio, kako sam se i dogovorao sa banetom. ovaj vikend o pripremama za put, kartama i prvi dan u šangaju.

Link to comment
gledaću da napravim dnevnik kine od svih 12-13 dana koliko sam bio, kako sam se i dogovorao sa banetom. ovaj vikend o pripremama za put, kartama i prvi dan u šangaju.
ama jesi li ti onaj njegov pajtos iz lifta sa perspica? jedva čekam putopis i slike. o šangaju pojma nemam... mhm, nemam ni o pekingu, realno
Link to comment
gledaću da napravim dnevnik kine od svih 12-13 dana koliko sam bio, kako sam se i dogovorao sa banetom. ovaj vikend o pripremama za put, kartama i prvi dan u šangaju.
samo ti pisi, pa kad kgb moja zena procita, ti ces da placas alimentaciju? salim se, video si kako sam fin...nego, molim te, nemoj previse o hot potu da pises, pomamices gurmana, opet ce da me vuce u najoblji restoran u univerzumi, a i sire bogumi :cry: ja sutra palim za nanjing, u subotu za sangaj na nedelju dana. posle toga 5 mlekara za 3 dana po nekim selendrama na severu.originalni plan je bio da se setam po brodveju ili baskarim po plazama jugoistocne azije, ali ubise me rusi sa poslom.ako jetra izdrzi ove dve nedelje bice nesto i od mene, dugo nisam pisao ovde.
Link to comment

haha, ajde. pozdravi mi raju i lijep provod!

ama jesi li ti onaj njegov pajtos iz lifta sa perspica? jedva čekam putopis i slike. o šangaju pojma nemam... mhm, nemam ni o pekingu, realno
aha. malo je problem samo što sam u šangaju otpadao sa drugarima, pa sam retko izlazio pre 15h, ali šangaj ima dosta manje da ponudi od pekinga u smislu sightseeingaokačiću zato video kako sklapamo policu
Link to comment
  • 2 weeks later...

9 dana sluzbenog puta i svaki dan kisovito, to su te plum rains pocetkom letau nanjingu sam bio samo jedan dan. tu me je cekao jedan od omiljenih vlasika kompanija sa kojima saradjujemo. to je tip sa neverovatnom energijom, on nesto konta i kombinuje i dok spava. na poslu je u opremi za golf. novi ofis znam od njegovih podcinjenih da je kupljen za 3 miliona evra, ali on malo to preuvelica, pa mi kaze da je platio 5 :lolol: . kaze da mu je omiljena marka automobila mercedes, stigao je da me provoza u 3 razna modela tokom dana. verovatno bi na zeleznicku stanicu isao cetvrtim, ali je dosao po mene njegov direktor prodaje na volvou.za veceru pita sta pijemo, ja, znajuci da kinezi piju pivo ili bajdjo predlazem pivo, a on kaze da idemo u seafood restoran, pivo ne ide, za bajdjo je vrucina, najbolje da pijemo vino i donese 2 flase crnog vina da izaberem :0.6:. restoran mamojebacki, ogromni tanjiri sa uglavnom deep sea ribom, tranziranom na hrpama sitno mljevenog leda sa jos zivom glavom. komadi sveze ribe se ubacuju u vrelu vodu (hot pot) i klopaju. bilo mi bezveze da slikam.dovukao je i neke drugarice (jedna je bila linisjki sudija na finalnom atp turniru u sangaju) uz obrazlozenje da su gladne :isuse:na kraju vecere je ponudio da se ide u neki members only muski klub i tesko podneo moje resenje da me vrate u hotel. dve fotke, panorame iz ofisa i hotelab3drirH.jpg72406uq.jpg

Link to comment

sajam u sangajujedan od sajamskih kompleksa. ovaj je sa 20+ paviljona.WuSZsDE.jpgmi smo pravili stend dan pre otvaranja. interesantno da je paviljon nize, koji sam slikao u 14h, sutra u 9 bio spreman za posetioceaEQOeAf.jpgjos jedan momenat koji pokazije efikasnost kineza. pripremajuci nas stend, imali smo problem sto su komsije digli svoju skalameriju na 1-2m iznad nase, sto je dosta kvarilo izgled naseg. oko rucka se pojavio nekki tip iz tipografije, predlozio da resi problem. posto se sajam zatvarao u 17h, nisam verovao da ce stici da uradi nesto, ali sam mu poslao sa telefona logo i tekst na kineskom, objasnio kako hocu da zatvori ruglo. sutra u 9 smo dosli i problem je bio resen. prvi put video coveka u zivotu, ni jednog juana avansa mu platio nisam.GWqmCHd.jpg

Link to comment

kraj skolske godine, tako da smo nagrabusili sa kartama za voz, za avion nije bilo ni pod razno. kao razultat mnogo vremena u redovima i jedna noc viska u sangaju, posto juce nije bilo ni jedne karte iz sangaja za pekingred u hangzhou i zeleznicka stanica shanghai hongqiaotcrekmx.jpg4FNGakk.jpg

Link to comment
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...