Jump to content
IGNORED

Mozilla Firefox


Idioteque

Recommended Posts

Kad su već ubacili Paste & go, mogli su da prekopiraju addon. Ovako ostaviše malo sakato. Može da se klikne u address bar, ali ne može kao kod ekstenzije da se klikne na bilo koji tab, pa paste & go.

Link to comment
  • 3 weeks later...

aha, mislis da bih pitao da je to?sredio sam, ali kakvo je ovo sranje, majko mila. kad sam instalirao speed dial add-on, umjesto tog bara se pojavila potpuno prazna linija sa ikonicom speed diala u lijevom cosku, ali kad bih kliknuo na otvaranje novog taba ne bi radio ni speed dial. prvo sam vratio sve na default, pa disablevao vshare koji je pravio problem speed dialu. svasta. :isuse:

Edited by Timmi
Link to comment
aha, mislis da bih pitao da je to?sredio sam, ali kakvo je ovo sranje, majko mila. kad sam instalirao speed dial add-on, umjesto tog bara se pojavila potpuno prazna linija sa ikonicom speed diala u lijevom cosku, ali kad bih kliknuo na otvaranje novog taba ne bi radio ni speed dial. prvo sam vratio sve na default, pa disablevao vshare koji je pravio problem speed dialu. svasta. :isuse:
Šta konkretno "radi" taj speed dial?
Link to comment

Kad otvoris prazan tab, na stranici ti stoje odabrani bookmarksi u obliku thumbnaila (raspored poput dugmica na telefonu). Cini mi se da je to Opera uvela, pa je usledio addon za FF

Link to comment
Uzgred, ne secam se Safarija iz tog perioda, ali mislim da je Speed Dial (ako pricas o onome sto mislim da pricas) je zapravo bio Chrome feature. Prilicno sam siguran da je tek kasnije dosao na Operu.
Била гужва за карте... давала се "Жар птица".
Link to comment

Zašto svi imaju potrebu da pljuju po Operi? :unsure:Unela je dovoljno inovacija, a opet svi misle da je mozila bila jedini inovator i da je FF baš za sve zaslužan.FFox je (čini mi se) prvi uveo extenzije (widgets kod opere), ali, za mnogo toga ostalog, treba zahvaliti operi.Chrome je imao nešto slično speed dialu ali, to nije bio speed dial već neka vrsta history prozora na koje je sam nameštao najčešće posećivane stranice, a korisnik je samo mogao da briše prozore koje nije hteo i pinuje one koji su nečemu služili. Nisam siguran koliko ranije, ali pre bih se kladio da je Opera prva uvela speed dial.Inače, koristim uporedo FF i Operu.

Edited by S.L.
Link to comment
  • 2 weeks later...

jeste instalirali novu lisicu? mene nervira sto mi oduzima dosta prostora kada ukljucim menu bar,, a treba mi zbog bookmarka. znam da imam sa desne strane i bez menu bara, ali mi je nezgodno posto nisam navikao. jel postoji neko resenje da se ikonica za bookmark pomeri?

Link to comment

Ja sam ukljucio meny bar. Bookmark mi treba tamo gde sam navikao na njega, a zauzima samo 1 red. Ja imam drugi problem. Kad otkucam adresu u adresbaru ne reaguje na enter nego moram da kliknem na strelicu. Numem da nadjem gde se to podesava.

Link to comment

Treba da formatiram disk i dižem sistem nanovo, kako da bekapujem add-onse iz Lisice 4.0.1?FEBE nije kompaktibilan sa ovom verzijom.Prilično je hitno...

Link to comment

Eksportuj settingse pojedinacno. Ja tako radim otkako me je jedan od tih "ful profil bekapa" zestoko izjebao. Nije idealno resenje i mozda ne radi kod svakog addona, ali eto... :P

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...