Jump to content
IGNORED

Mozilla Firefox


Idioteque

Recommended Posts

Eto i mene, laika sa jednim pitanjem, ne zamerite. Imam Firefox, i od pre nekoliko dana neće ništa da učita ili prikaže od slika na Flickr-nalogu. Onda ja ispoljim inicijativu, i zadnjih nekoliko slika učitam preko chroma i radi normalno, prikaže slike. NA mozili, opet, kaže da ih je uspešno uploadovao, ali ih ne da videti. Zašto je to tako? Šta se desilo sa mozilom u tri dana, i ne mogu više da postavljam slike kako sam navikao?
i niko da pomogne.. :isuse:
Link to comment
Ček, ne vidiš slike samo na Flickr-u? Nikakve slike, ni tvoje ni tuđe?
Samo svoje, zadnje koje sam u poslednjih mesec dana postavio. Na svom nalogu. Međutim, iste vidim i uspešno postavljam sa chroma i explorera. Buni me što sam slike iste veličine i karakteristika i sa mozile ranije postavljao, na isti način, vidljive su. Postoji li možda neko novo podešavanje na samom flickru za mozilu?
Link to comment
Jel' ti se updateovao Firefox na verziju 7 ovih dana? Da te ne jebavaju neki nekompatibilni addonovi?
Ne.Ništa nisam primetio. Više me nervira nego što nanosi značajnu štetu - koristim druga dva pretraživača za to.
Link to comment

Meni su prestale da rade neke stvari (ne slike, nego neke skripte) kad mi se FF upgradeovao na sledeću verziju.Updateujem Javu - isto. Reinstaliram Javu - isto. Instaliram Add-on Compatibility Reporter - sve mi proradi, iako mi neke addonove prijavljuje keo nekompatibilne... Worth a shot...Pretpostavljam da si druge banalne stvari već radio (cashe, cookies, exceptions u blocked/allowed sites)?

Link to comment

I dalje pričamo o Flickr-u?Jel' koristiš neke addonove za postovanje slika?Jesi probao FF-ov Safe mode?

How to start Firefox in Safe ModeAt the top of the Firefox window, click the Firefox button, go over to the Help menu and select Restart with Add-ons Disabled.... Firefox will start up with the Firefox Safe Mode dialog.For Windows XP, click the Help menu and select Restart with Add-ons Disabled....Note: You can also start Firefox in Safe Mode by holding down the shift key while starting Firefox.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...