Jump to content
IGNORED

Zagreb


*edited by mod

Recommended Posts

ne umem da odgovorim na pitanje, slabo sam jea po restoranima kad sam bivao u Agramu... u Tip-topu sam jeo neku bečku koja je bila vrlo solidna.to što pominješ je verovatno pivnica Medvedgrad?možda treba posetiti i K pivovarijavi kako si prošao, iđen u Zagreb uskoro pa da znam.

Edited by Arbeitmann
Link to comment

Ma nailazim ja tamo povremeno poslom, ali nemam vremena da se šećkam gradom. Raspored je tako tanak da se uvek trči nazad na aerodrom. I onda jednom kažu meni Švabe "Mrkonjić! Završili smo posao ranije, ajde da nas vodiš negde na dobru klopu, ti si odavde". I šta sad da im kažem? "Znate, ja sam tu super hasao tokom osamdesetih, ali tu vam je sad Ravnateljstvo Hrvatskih Kanalizacija!"?

Link to comment
Ima ova Taverna na Kaptolu, možda vredi posete. Satniče?
Dosta ti je popularna (ali i mala) Lanterna na Opatovini, ok cijene. Niže od Jelačić placa je Boban. Klasika. Ja sam pak danas bio U Starom Fijakeru u Mesničkoj, to je onak, narodno.Pretpostavljam da sam zakasnio al možda smo se vidjeli na Agramer štrasovima danas. Neznajuć. biggrin.gif
Link to comment
Dosta ti je popularna (ali i mala) Lanterna na Opatovini, ok cijene. Niže od Jelačić placa je Boban. Klasika. Ja sam pak danas bio U Starom Fijakeru u Mesničkoj, to je onak, narodno.Pretpostavljam da sam zakasnio al možda smo se vidjeli na Agramer štrasovima danas. Neznajuć. biggrin.gif
Sumnjam pošto sam još u Dojčiji. Mada, ako je to bio neki tip, onako razbacan, ali sa stilom, okružen šiparicama koje mu nude školske bilježnice za autogram, dok pokušava na elegantan način da impresionira svoju saputnicu tako što stavlja orah u pupak i lomi ga trbušnjacima, onda sam se nekako materijalizovao tamo.Ovi u Taverni bi trebalo da nude i dalmoške stvari, a garant kvalitete je to što imaju i čamac kao dio ugođaja.
Link to comment
  • 4 weeks later...

Aj da pitam ovde, išao bih za weekend na plitvička jezera.Koliko je potrebno za detaljniji obilazak, može li se za jedan dan ako BAŠ poranimo, tipa 5, 6AM.Neko pre svega jeftino prenoćište, apsolutno mi je nebitan kvalitet?Koji put je najbliži? Google maps kaže ima dve varijante, od kojih ova duža varijanta kraće traje.

Edited by Glas RazumaN
Link to comment

Najbrže i najelegantije se do tamo stiže autoputem do Karlovca pa starom državnom cestom preko Slunja.Za noćenje gledaj malo po netu, hoteli su svakako skupi... Zimmer frei varijante imaš uz put ali ne bih znao koliko to košta, teško manje od 20-25e za noć.Probaj da odvojiš 2 dana, mada može i za jedan ali uz velik napor.

Link to comment

Preporuka za Ribice i Tri Tockice. To mu dodje riblji restoran, pristupacan, ugodan ambijent, sve samo ne ustogljen. Na uglu Preradoviceve i Masarikove. Istinabog, cesto nemaju ono sto u meniju pise da imaju, ali opet vredi.

Link to comment
Preporuka za Ribice i Tri Tockice. To mu dodje riblji restoran, pristupacan, ugodan ambijent, sve samo ne ustogljen. Na uglu Preradoviceve i Masarikove. Istinabog, cesto nemaju ono sto u meniju pise da imaju, ali opet vredi.
super je. klopao tamo pre 3-4 sedmice.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...