Jump to content
IGNORED

Zagreb


*edited by mod

Recommended Posts

ne, nisam bila u berlinu.

u mojoj familiji je bilo nemaca još pre WWII.

 

verujem da je zg lep grad ali to ne menja stvar.

više volim otok i malo misto.

Link to comment

ama samo sam se salio to za zg i berlin:)

 

eto, u mojoj familiji je bilo austrijanki i austrijanaca a verovala ili ne ja nisam bio u becu :lolol:

 

a hrvatska ostrva, uh, da, lepote i divote su im ostrva :)

Link to comment

ju, izvini pontijače. :)

 

jeste, ostrva su im divota.

 

ma ostrva su im toliko lepa da bi bila lepa i bez mora :D znam, znam, glupo zvuci :D mislio sam na sva ona divna mestasca

 

a evo i jednog poznatog austrijanca iz mamine familije, gustav mladji joj je bio teca, ziveo tacno 100 godina

 

https://sr.wikipedia.org/wiki/%D0%93%D1%83%D1%81%D1%82%D0%B0%D0%B2_%D0%A5%D0%B0%D0%B1%D0%B5%D1%80

Edited by Pontijak
Link to comment

moje su predrasude prvenstveno usmerene ka zg i zagorju.

nešto mi nisu simpatični.

dalmatinci su drugi svet.

gosn beta je skipi from dalmejša.

 

 

to su razliciti djirovi. zagreb je ispred nosa, dalmejsa je projekat, do tamo se putuje, promenis klimatsku zonu. zg je super siti brejk. odes u petak posle podne, vratis se u nedelju uvece relaksiran, ima odlicnog smestaja po povoljnim cenama, bio si negde, video si nesto, hrana je dobra, riba je sveza (zg je sat i kvarat od najblizeg mora), prepun je turista, stvarno mozes da ga dozivis ko inostranstvo. posto si turista, slabo imas dodira s ljudima. a zagreb je ionako pun dalmatinaca :D jedino me nervira sto nemaju cos :D

Edited by darling
Link to comment

ne zivim. meni sfrj nije inostranstvo.  

 

ma dobro, razumem to. cini mi se da sam par decenija stariji od tebe tako da se vise secam te sfrj pa i zagreba i ma koliko bili jaki sentimenti Cro je ipak inozemstvo vec cetvrt veka a bogme i ZG je grad, zaista lep i prijatan Grad :)

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...