Jump to content
IGNORED

Zagreb


*edited by mod

Recommended Posts

Linkovi koje sam citao pre puta. U principu tu je skoro sve.

http://www.putovnica.net/odredista/hrvatska/zagreb/sto-posjetiti-znamenitosti-u-zagrebu

http://camera-felice.com/zagreb.html

 

 

 
Ove standardne turisticke tacke hteo ne hteo moras sve videti.Sve su blizu. I u principu se za par sati pesacanja obidje ceo turisticki deo - stari grad i pocetak novog, tj deo od Trga do Kolodvora i ona potkova parkova... Treba videti i prirodu u ZG i oko, Botanicka basta, park Maksimir, Jarun, Sjeme... Muzeji, kafici i ostalo po licnom afinitetu. Strukla je precenjena :)
Link to comment

Da, da, Maksimir obavezno i la Struk. Sad sam se setio i za pivnice Medvedgrad(mali Medo u Tkalcicevoj), a mozes da svratis i na kafu i palacinke u Kava Tavu. Ima i neki dobar restorancic sa desne strane u Tkalcicevoj, gde smo vecerali, al se ne mogu setit' imena. P. S. Ne uzimati rezano pivo, meni je totalno glupa fora.

Link to comment

U toj Mali medo pivnici nam se dogodio zanimljiv detalj. Kad smo placali na kraju (imali dve ture) oni racunaju samo jednu. Uz izvinjenje sto smo prvo turu cekali nekih 3-4 minuta. Kaze konobarica uletela nam guzva u tom trenutku, pa ste cekali i nije u redu da to platite. Mi zbun... A u Kava tavi smo jednom doruckovali i bezveze. Tj nije bas bezveze, ali odnos kvalitet cena na niskom nivou.

Edited by Timmy
Link to comment

kul je Zg i ja ga volim,doduse bila sam nekoliko puta ali stalno u nekim off varijantama pa ga nisam bas upoznala klasicno turisticki ali simpa gradic sa dobrim vajbom i vezu me super ljudi i uspomene za tamo..volela bih ponovo da idem..

Link to comment

eh, mak na konac...

 

Има једна за мој укус боља у данашњој Звонимировој:) Сластичарна коју из генерације у генерацију држи једна стара фамилија.
Link to comment

nema vise maka na koncu. zato i jeste eh.

 

vincek? joj boze, to je grozno, nejestivo.

 

od starinskih poslasticarnica u zagrebu orijent je zakon. a od novih bas volim amelie. 

Link to comment

nema vise maka na koncu. zato i jeste eh.

 

vincek? joj boze, to je grozno, nejestivo.

 

od starinskih poslasticarnica u zagrebu orijent je zakon. a od novih bas volim amelie.

 

Какав те Винцек спопао? Између апотеке на једном ћошку и самопослуге на другом. Данашња Звонимирова, некадашња Социјалистичке револуције. Надоћеш:)
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...