Jump to content
IGNORED

Zagreb


*edited by mod

Recommended Posts

Videh da si napisao, zato i kazem. Cena u dinarima varira, zavisi od kursa, i kad god sam kupovao bila je tacno 40 eura (mozda 40,04 recimo), tj. 2x20. Tako da je u principu dovoljno da pogledas kurs i maltene ces znati koliko je tacna cena. Tacno je i da je povratna kupljena u Zagrebu jeftinija, odnosno nije cisto 2xjedan smer.
Link to comment

Koliko je pametno ici kolima u Zagreb? ('ocu da se pojedem ziva sto postavljam ovo pitanje, ja i dalje verujem u bratstvo-jedinstvo, deda mraza.. al sta da radim :( )Pitala sam i drugarice iz Zagreba, kazu da je nezgodno samo kad se igraju neke vece utakmice i u tim danima izbegavati parkiranje u blizini Maksimira. Isto se odnosi i na kola sa splitskim tablicama :unsure: Jel ima neko iskustvo sa ovim? Nadam se lepom iskustvu :D

Link to comment

Ja sam u Zagrebu dva meseca i do sad nisam imala ni jednu jedinu neprijatnost. Ranije sam išla na dan-dva i tad je sve bilo u redu. Ne kažem da "ludaci" ne postoje, ali ja se na svu sreću sa takvima još nisam srela. Zapravo, većina mladih oduševljeno reaguje kad čuje da sam iz BGa i onda najčešće počinje priča kako oni planiraju da dođu u BG ili kako su se sjajno proveli tamo... Eto, preporučujem svima koji su se dvoumili da bez brige posete Zagreb :wub:

Link to comment

Idem svojim kolima u Zagreb dva puta mesecno i do sada mi se nije desilo da sam imao ni jedan najmanji problem. Nisam bas isao njima na Dinamove utakmice ali nisam se ni stekario na parkingu nego sam se svrckao po gradu i to bas u vreme najvece guzve recimo kada su bili Sisveti. Letos sam obisao Dubrovnik, Hvar, Split, Rijeku, Pulu, uspeo u povratku da se izgubim oko Zagreba jer jelte mi Beogradjani "znamo najbolje" cak i kad je put obelezen. I zaista nisam imao ni najmanji problem. Tako da opusti se i uzivaj.

Link to comment

ma jednostavno nije vredno nervirati se oko toga. moj je bio parkiran 3-4 dana u delu kod maksimira, doduse u stambenom kraju, nikog nije bilo briga.zagrepcanima jeste zanimljivo kad kazes da dolazis iz srbije. meni je jedan pijani branitelj u nocnom tramvaju, on vracajuci se sa cajki, ja sa svirke, kada je cuo naglasak, krenuo da izlaze svoju autobiografiju i dao mi broj telefona da se druzimo sutradan. debila verovatno ima, ali ako si ti normalan, i ljudi oko tebe su.

Link to comment

Hvala na odgovorima :)Veceras sam stigla iz ZG-a. Nikakvih problema nisam imala, doduse auto je bio na parkingu hotela veci deo vremena.Sto se smestaja tice, bila sam u Ilici. Kako bih opisala hotel.. :unsure: Recimo, kiceraj doveden skoro do savrsenstva, tako da postaje simpatican. :D Tako nekako..Sobe su male, ali podnosljive (osim ako niste osetljivi na jake boje, mesing, ogledala, kristalne lustere..). Grejanje je tako jako da sam spavala sa polu-otvorenim prozorom i ukljucenom klimom (koja je naravno hladila). Sve u svemu, osoblje je ljubazno, hotel je u centru grada, soba cista, tako da sam zadovoljna.E moram samo da vam dam jednu preporuku za restoran. Postoji VIP-ov restoran i kafe tacno kod srpske pravoslavne crkve i iza stomatoloskog fakulteta (na manje od minut od trga Bana Jelacica). Gore je VIP-ov internet kafe, a niz stepenice se silazi u restoran. Hrana je odlicna, ali obavezno probajte Fuzi sa tartufima! Pre nekih 6,7 godina sam to jela u jednom malom mestu u Istri (Sovinjak) i od tad to pominjem ali nigde nisam naisla na nesto slicno. Neverovatan ukus!

Link to comment
  • 2 months later...
preporuka za neki pristojan motel/hotel na autoputu pre ili posle zagreba?
Moja iskustva su odlična sa Movie hotelom koji je baš u Zagrebu u Cvjetnom naselju vrlo blizu Slavonske/Zagrebacke/Ljubljanske avenije. Edited by Eraserhead
Link to comment
  • 6 months later...
E moram samo da vam dam jednu preporuku za restoran. Postoji VIP-ov restoran i kafe tacno kod srpske pravoslavne crkve i iza stomatoloskog fakulteta (na manje od minut od trga Bana Jelacica). Gore je VIP-ov internet kafe, a niz stepenice se silazi u restoran. Hrana je odlicna, ali obavezno probajte Fuzi sa tartufima! Pre nekih 6,7 godina sam to jela u jednom malom mestu u Istri (Sovinjak) i od tad to pominjem ali nigde nisam naisla na nesto slicno. Neverovatan ukus!
Cene?A i vi ostali, slobodno preporučite neki restorančić gde se može dobro jesti za nevelike novce.
Link to comment
  • 5 months later...
jel ima negde u zagrebu da se kupi zagi?
probaj u onoj suvenirarnici na kapitolu, bilo je svega,i viseceg i printanog na soljama, od zagija do hagija (ante gotovine i ostalih)
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...