Jump to content
IGNORED

Zagreb


*edited by mod

Recommended Posts

Svaka čast, izgledaju ljepš nego grad na njima.Nego, ovu bih istakao Eraseru, koji je i dalje zbunjen :unsure: usveziglede međuovisnosti rasporeda polja sa fašistoidnošću šahovnice. :fantom:

Picture098.jpg
Link to comment

arbeitmann, ti posmatraš svoj rodni grad kroz zaljubljene leće. ako, da i mi uživamo. smile.gifprikazao si odlične detalje. posebno mi se sviđaju ovi prozori na obraslim zidovima.

Link to comment
Picture144.jpg
Matori, odlične su ti fotke, imaš smisao za detalje i specifičnosti, tražiš interesantne uglove. Po meni su dobre one fotke gradova gde ni stanovnik tog grada ne može da prepozna svoj grad jer često ni sam ne obraća pažnju na mnoge stvari ...
Link to comment

Aj, dajte neke preporuke za dobru klopu u ZG, ali da nije u Sesvetama, nego tu negde u centru. Nisam bio 100 godina pešaka po gradu i većina mesta koje sam znao su promenile vlasnika ili namenu ili oboje. Kod sad nedavne posete me mrzilo da šetam okolo, pa sam se uvalio u Skalinsku iza Dolca, ali mi deluje kao da je to sve za studentariju "pica s nogu" i "kava i slastice".

Link to comment

Pa taj Nokturno je baš u Skalinskoj - nije valjda da je to jedina lokacija u celom gradu? Hasao sam dobar asortiman kobasica u pivnici na križanju Savske ceste i Vukovarske beše. Kako se zvaše pivnica, Medvedgrad? Ili Zlatni Medo? Uz neko njihovo tamno pivo nije uopšte bilo loše sa tim kobajama.

Edited by Razzmatazz
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...