Jump to content
IGNORED

Dobri i loši komentatori


Recommended Posts

Imao je Acastoj još jedan biser, rekao je da je Mesi ove godine postigao 53 gola, šest manje nego Mančester Junajted?!

Edited by Quizmaster
Link to comment

"Ne treba zaboraviti da je Beograd imao šampiona Evrope i u fudbalu i u košarci PRE BARSELONE! Možda to može da bude motiv nama u domovini..." Baš podatak koji sam hteo da čujem u prenosu utakmice Barcelona - Man United :isuse:Kakav motiv, da i Novi Sad postane dvostruki prvak Evrope? :unsure:

Link to comment
@acastopIve asked Pedro is it possible to b d 1st team to defend CL tittle: Difficult but possible. This is incredible group.
Opa, iskusni tviteraš. Samo bih ja zamenio i "to" sa "2", a ne samo "be the" sa "b d"... Ipak, ql izgleda.
Link to comment

Zašto tvituje na srpskom i engleskom paralelno?

Good morning...Champions League final tonight 20.45. What an exciting thing to work today...We are in touch....
Dobro jutro...finale Lige sampiona veceras 20.40 RTS. Kakvo zadovljstvo i sreca raditi ovako nesto. U vezi smo...
Link to comment

Ja bih probao da uštedim i na ovom tittle, izbacio bih jedno T, ali opet, ko sam ja, možda je ovo ipak u kontekstu (možda je Aca htio da bude dijakritičan).Elem, vidim da će ova tema da procvjeta ubrzo (to blossom, što bi rekao/preveo Aca) tako da predlažem split topica ili posvećenjeTM 1 cijelog topica ovoj legendi, nastavljaču radova jednog Kuma, Milojka, Sandeja...

Link to comment
Dobro jutro...finale Lige sampiona veceras 20.40 RTS. Kakvo zadovljstvo i sreca raditi ovako nesto. U vezi smo...
U vezi s kim? S prenosom finala, sa gledaocem nekim specifično ili svima, ili samo generalna opservacija?Izgleda 'ladno prvo prevede na engleski pa onda to vrati na srpski
Link to comment
Elem, vidim da će ova tema da procvjeta ubrzo (to blossom, što bi rekao/preveo Aca) tako da predlažem split topica ili posvećenjeTM 1 cijelog topica ovoj legendi, nastavljaču radova jednog Kuma, Milojka, Sandeja...
Podržavam. Risto Kubura nam je sam dao ime teme na twitteru - acastop, pa nek semiotički učitava ko šta hoće :fantom:
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...