Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Dobri i loši komentatori

Featured Replies

meni nedeljko uvek bio simpatican ;D

  • Replies 5.2k
  • Views 528.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • sinoć počinje utakmica, kaže onaj polupani sa Sport Kluba "evo nas slikom u Baton Ružu na legendarnom Tajger stadionu gde se okupilo preko 102 hiljade gledalaca da prisustvuju..." pa je valjda sk

  • Kovinjalo feat Vinjak, kompilacija za pokolenja. Narocito deo od 0;22, ljudi si mislili da ih lazem a ja gledao uzivo i smejao se 45 minuta:    

  • Mindaugas Žukauskas
    Mindaugas Žukauskas

    Saša beše prenosio čuveni okršaj iz Kranja 2001?

Posted Images

pa dobro olimpijada je pakao za prenošenje, ceo dan samo zuje sa jednog događaja na drugi, nema vremena za pripremu, i kad bi hteli. a pogotovo atletika, verovatno najteža stvar za komentatore. mora da bude munja da to sve isprati bez lapsusa

Ma ovo nisu lapsusi boktejebo, 7 puta ponavlja istu grešku, Norveška pa Norveška.

 

"Noćna šetnja u slabo osvetljenom parku" :lolol:

Srecom tu je uvek Rale mali kompjuter da ispravi kad bas zaseru :D Ja sam Nedeljka iz nekog razloga uvek gotivio, narocito kad se zalaufa da prica o necemu trecem i ne primeti da je pao gol, sto mu se desavalo na rukometu i fudbalu nekoliko puta. "Bla bla bla bla I EVO GA GOUUUL!"

Pa nema džabe Nedeljko vinjak u svom prezimenu.

 

Simpatičan lik svakako.

Edited by Milošica

Jel' njega beše Tumba vređao kada je nešto popizdeo još dok je bio u Partizanu tipa beži izbeglico i još nešto 

Jel' njega beše Tumba vređao kada je nešto popizdeo još dok je bio u Partizanu tipa beži izbeglico i još nešto 
Mislim da jeste, pa se posle izvinjavao.

.... Shiit has hit the fan!

Jeste, rekao mu ti izbeglica došao ovde u moj Beograd meni da pričaš nešto

Jeste, rekao mu ti izbeglica došao ovde u moj Beograd meni da pričaš nešto
Posle mu se izvinjavao, i govorio kao da je i on iz krajeva odakle su srbi proterani.
I da nije znao šta mu bi.

.... Shiit has hit the fan!

"Prljavi izbeglico, u moj Beograd si dosao".

 

Ajmo i da pohvalimo nekad. Ovi momci s Arene sto rade rukomet i njihov danasnji gost Dragan Djukic su sjajni. Posle Strajnica, ovo je kao da sam slusao BBC.

  • 4 weeks later...

Jel se zna gde su nestali Višković i Andijašević? Uopšte ne prenose EPL.

Višković ima koronu. Za Gojka ne znam.

Sent from my Redmi Note 9 Pro using Tapatalk

 

Komentator na Bayern-Dortmund uporno prica da neko sutira sa distance, za ove pokusaje sa 14-15 metara.:isuse::laugh:

Momak koji komemtariše na Areni Denver sad je skroz pristojan

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.