Jump to content
IGNORED

Dobri i loši komentatori


Recommended Posts

9 minutes ago, radisa said:

Sad se ispravio, na kraju...

 

Koliko me nervira to stalno računanje golova, bodova... Pogotovo što lupaju...

Kako se zovu ona dvojica na SK koji prenose americki fudbal, i sve vreme jedan od njih trpa statistiku ko lopatom?

Link to comment
6 minutes ago, ObiW said:

Kako se zovu ona dvojica na SK koji prenose americki fudbal, i sve vreme jedan od njih trpa statistiku riječi ko lopatom?

 

Možda misliš na Predraga Žuleta Juriševića

Link to comment

e taj je ne-po-dno-sljiv.

 

A sad primer jednog dobrog, al nije Srbin. Ovog stalno slusamo kada ESPN prenosi fudbal (ovaj nas, ne americki), upravo sada veselo blebece na SVK-ESP:

 

 

  • +1 1
Link to comment
26 minutes ago, James Marshall said:

 

Možda misliš na Predraga Žuleta Juriševića

Žule trpa statistiku lopatom? 

Pa to su noviteti! 

Link to comment
2 minutes ago, 189- said:

jel viskovic komentarisao hrvate i spance? kaze mi drugar da je rekao da je ubedjen da psihicki nesto nije u redu sa moratom 

 

Aprijatni Lončarević

 

I da, rekao je to

Link to comment

vratio sam sad, rekao je "nešto nije u redu sa Moratom na tom psihološkom nivou" ..  "ubeđen sam da nije postojala namera Ćaleta Cara.."

 

jer je burno reagovao kad mu je Ćale Car pao laktom na rebra, ali brzo ga je smirio Čakir

Link to comment

Morata je upravo tako i delovao posle te krajnje preterane reakcije.

 

I s obzirom šta sve promašuje, verovatno nedovoljno radi sa sportskim psihologom ili psihoterapeutom.

 

Link to comment

Svo to drvljenje oko mentalnog stanja jadnih malih fudbalera je meni izuzetno iritantno. Na ovom EŠ su mediji posebno zainteresovani za sve moguće psihofizičke tegobe, inspirisao ih je Eriksenov kolaps pa sad samo lešinare i zabrinuto se pitaju da li je ovaj ili onaj u stanju da nastavi utakmicu ili će morati da mu se bla bla truć.

 

Englezi kukumavče o uvredljivim porukama koji se šalju njihovim repstativcima putem društvenih mreža, navodno ih je bilo oko 2,000 tokom grupne faze :cry: Pedeset miliona stanovnika a čak dve hiljade porukica o tome kako su Kejn ili Sterling debili, o tempora, o mores...

 

Piskarali su i o Moratinom mentalnom zdravlju, nije to Lončarević izmislio. Kako li izdržava mučenik, mora da je prvi centarfor u istoriji fudbala kome su sopstveni navijači zviždali...

  • +1 3
  • -1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...