Jump to content
IGNORED

Dobri i loši komentatori


Recommended Posts

Gojko nikad ne kaze ko napada s leve na desnu, a ko s desne na levu stranu. kao da namerno hoce da oteza ili potpuno onemoguci pracenje prenosa oba dela susreta. :mad:

Link to comment

Gojka nekako mogu da isključim, Gojko mi dođe kao šum, kao da gledam u kafani. Da sto pored mog neko trtlja kao Gojko, bilo bi mi svejedno, da su za susjednim stolom neko kao Aca, Lončarević i Novaković, neko bi morao da napusti kafanu. Ili bih zamolio kelnera da im se ispiša u kraft pivo.

  • +1 1
Link to comment
5 minutes ago, levi said:

Aca je dobar, ali su Novakovič i Lončarević bolji

 

Sve je bolje od alkosa iz kladže Gojka

 

Da da, dobar je Aca, osim što se ne razume baš nešto u fudbal, mada šta će to komentatoru :D

 

 

Link to comment
3 minutes ago, Nesh said:

Gojko nikad ne kaze ko napada s leve na desnu, a ko s desne na levu stranu. kao da namerno hoce da oteza ili potpuno onemoguci pracenje prenosa oba dela susreta. :mad:

A možda nekad ni on ne zna.

Link to comment
Just now, Milošica said:

A možda nekad ni on ne zna.

 

Nije provereno, ali sumnjam da Gojko veruje da fudbaleri pojedinih ekipa ne napadaju s leva na desno, odnosno s desna na levo, nego napred. :huh:

Link to comment
1 hour ago, Nesh said:

Gojko nikad ne kaze ko napada s leve na desnu, a ko s desne na levu stranu. kao da namerno hoce da oteza ili potpuno onemoguci pracenje prenosa oba dela susreta. :mad:

 

A ne kaze ni ko nosi kakve dresove. I kako ja sad da znam za koga da navijam?

Link to comment

Gojkov trejdmark potez je ono kad krene sa "Iii lopta je sada ponovo koood...", pa pauza od pola minuta tokom kojih se posed promeni jedno 5-6 puta, i onda "... fudbalera domaćeg tima".

 

Najopuštajući komentator na svetu, pure dope, opraštam mu retke ekscese poput onog "NEMANJA SEDI DOLE! NEMANJA!"

Link to comment
1 minute ago, levi said:

Višković ne prestaje da šmrka i da mljacka, a pojačali mu mikrofon jače od tona sa stadiona

Samo sam čekao ko će da se javi :D

 

Ima on taj običaj, trebalo bi da mu neko skrene pažnju.

Link to comment

Zar ne bi ozbiljna tv trebala da ima nekog kontrolora komentatora, koji će slušati prenos uživo i reagovati na eventualne greške, ne dozvoljavati da Gojko šmrče celi prenos, i takve stvari

Link to comment
16 minutes ago, Frank Pembleton said:

Pa koliko ti misliš da oni zaposle ljudi?
Koće sve to da plaća?

.... Shiit has hit the fan!
 

619 miliona djlasšolaka, ko drugi...

Link to comment

Ako se ne varam, SAviskovic je predavao i u nekoj skoli za komentatore, valjda je to organizovao SK ili je bar reklamirano na SK....

Mene zanima kako SAviskovic reaguje kad cuje da neko kaze postigao gol levom nogom, pita li se zasto veselnik tako govori i gde mu se izgubilo SAda li ispravlja ili je tolerantan pa precuti jer zna da niko nije SAvrsen...:dry:

Edited by Nesh
  • +1 2
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...