Jump to content
IGNORED

Dobri i loši komentatori


Recommended Posts

2 minutes ago, radisa said:

Nepoznavanje fudbala je ipak najveći nedostatak ovog lika...

Meni je prvo i osnovno da zna jezik kojim se obraća gledaocima, puno li je? Pa posle traži ko se razume u sport...Ali ako je Igor Miklja mogao da vodi emisju što ne bi moglo i ovo.

Link to comment
8 minutes ago, radisa said:

:(

 

Taj Nemanja Matić me uvek podseti na ovaj skeč:

 

 

Imam osećaj da on i u svakodnevnom govoru "komentariše"

Link to comment

Vrtim kanale i na N Sport vidim predeo koji me podseća na naša sela, kuće, šumice, male ulice u varošima, a glas nekog gospona kao da sedimo u kafani i fino diskutujemo. Trka po Madjarskoj. Uopšte mi nije bilo

jasno kako se prenosi biciklizam, uvek sam voleo da slušam one na EuroSportu (Engleze) koji pričaju o geografiji i istoriji, i uvek je to neki smiraj proleća i početak leta, asociralo me na uzivanje u raspustu ili spremanje za more. 
Ali tako mi paše ovih 10min kao da sam hipnotisam, kao da slušam Johana Krojfa ispred zelene table.

Link to comment
  • 2 weeks later...

SK Studio i Novakovic o aut linijama kao pomagacima u presingu...:hail:

Covek ima toliko znanja da bi mogao istovremeno da vodi dva tima koji igraju utakmicu jedan protiv drugog i oba tima bi pobedila. Kralj!

 

  • Haha 1
Link to comment

Lončarević i Novaković koji uživaju u tome da im je neko dao prostor na TV.
Čuje se kako im spolovilo udara u pult.

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment

Davno je on to demonstrirao jos na radiju B92, gde je jedno vreme vodio sportsku emisiju u kojoj se kontantno trudio da pokaze da zna vise od svog sagovornika koga je doveo..

Link to comment

Novakovic o tacnim procentima levonogih i desnonogih igraca u Spaniji (mozda je govorio i o celoj populaciji, nisam se dovoljno koncentrisao :blush:)...

Bilo kako bilo, ne sumnjam da za svakog gradjanina Spanije odmah iz glave moze da kaze da li je levonog ili desnonog. :hail:

Pohodite SK studio, priustite sebi mnogo sati kvalitetnog programa. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...