Jump to content
IGNORED

Dobri i loši komentatori


Recommended Posts

opa, mali sukob na komentatorskom nebu.aca stojanovic http://blog.b92.net/text/3410/Kiklop/saranovic odgovarahttp://blog.b92.net/text/3411/O%20kiklopim...gim%20demonima/
Aca zatvorio rampu...
Bloger je isključio mogućnost postavljanja komentara za ovaj tekst
Kapiram šta je šaranovićeva poenta, ako on odgovara na Stojanovićev "tekst". Međutim, šaran mi je uvek bio malo teži za razumeti, jer on po svaku cenu želi da se izražava dugim rečenicama u kojima se gubimo i on, kao pisac, i ja, kao čitalac/slušalac. S druge strane, Aca je odavno poludeo i njemu treba medicinska pomoć ASAP.
Link to comment

Ja ne znam šta vi mislite, ali mi nekako deluje da se Aca naprasno popatrijotio, počevši od onog prenosa utakmice Italija - Francuska kada je pričao o ''osamostaljenju Srbije'' (to je ono kada se Crna Gora otcepila), a zatim ovaj tekst. Mada, lepo mu se i slaže uz novo radno mesto.

Link to comment
Ja ne znam šta vi mislite, ali mi nekako deluje da se Aca naprasno popatrijotio, počevši od onog prenosa utakmice Italija - Francuska kada je pričao o ''osamostaljenju Srbije'' (to je ono kada se Crna Gora otcepila), a zatim ovaj tekst. Mada, lepo mu se i slaže uz novo radno mesto.
Naprasno? Pa taj je, pre par godina, na sav glas pricao da Kezman treba da igra za reprezentaciju zato sto je veliki Srbin. Sad je samo resio da "razmislja o sebi profesionalno, a ne kao o drustvenom bicu".
Link to comment
Naprasno? Pa taj je, pre par godina, na sav glas pricao da Kezman treba da igra za reprezentaciju zato sto je veliki Srbin. Sad je samo resio da "razmislja o sebi profesionalno, a ne kao o drustvenom bicu".
E, vidiš, ne mogu da se setim toga, osim ako se ne potrudiš pa mi kažeš u kom je to konkretnom slučaju bilo. Ali u verodostojnost izrečenog ne sumnjam. Još mu samo fali da komentariše istorijske izbore u FSS-u i biće pravi.E sad, ne znam da li je u njegovom slučaju odgovoran alkohol (manje verovatno) ili ima tako prirodnih sklonosti u glavi (verovatnije) da neuspešno pametuje o stvarima koje ne interesuju ni njega ni gledaoce, dilema je prava.
Link to comment

"Ja ne mogu...ja ne želim...ljudi bre...ma znate na šta to liči. Prolaze kola navijača Argentine, vide mi srpske tablice i znate šta to postaje...trubljenje, mahanje, pokazivanje 6 prstiju...ne mogu to da preživljavam".Neca™ Stojnenović™, istraumiran nakon SP u Amačkoj™.

Link to comment
E, vidiš, ne mogu da se setim toga, osim ako se ne potrudiš pa mi kažeš u kom je to konkretnom slučaju bilo. Ali u verodostojnost izrečenog ne sumnjam. Još mu samo fali da komentariše istorijske izbore u FSS-u i biće pravi.E sad, ne znam da li je u njegovom slučaju odgovoran alkohol (manje verovatno) ili ima tako prirodnih sklonosti u glavi (verovatnije) da neuspešno pametuje o stvarima koje ne interesuju ni njega ni gledaoce, dilema je prava.
Ne mogu da ti dam link (mada mozda negde postoji to i u pisanoj/digitalnoj formi), jer sam ga slusao na nekoj TV kad je to pricao (cini mi se na Studiu B, bio je gost u nekoj emisiji posle Nemacke '06 kad smo pukli; gost je jos bio i Gorcin Stojanovic, ako se ne varam, pa su oni tu nesto zajedno pametovali, s tim sto ga je Gorcin poklopio kad je poceo da kenja o Kezmanu, srBstvu, Stupovima itsl.), a mislim da sam ga cuo da srbuje i u drugim prilikama. Sto se ovog drugog tice, rekao bih da je kod njega za to odgovorna Guarana (ili Pink up ili oba) kao i "prirodne sklonosti u glavi". 1 zajeban mix. :D
Link to comment
Ne mogu da ti dam link (mada mozda negde postoji to i u pisanoj/digitalnoj formi), jer sam ga slusao na nekoj TV kad je to pricao (cini mi se na Studiu B, bio je gost u nekoj emisiji posle Nemacke '06 kad smo pukli; gost je jos bio i Gorcin Stojanovic, ako se ne varam, pa su oni tu nesto zajedno pametovali, s tim sto ga je Gorcin poklopio kad je poceo da kenja o Kezmanu, srBstvu, Stupovima itsl.), a mislim da sam ga cuo da srbuje i u drugim prilikama. Sto se ovog drugog tice, rekao bih da je kod njega za to odgovorna Guarana (ili Pink up ili oba) kao i "prirodne sklonosti u glavi". 1 zajeban mix. :D
:lol: :lol: :lol: To možda i može objasniti njegovu novu frizuru.
Link to comment
Bolje ikad nego nikad :)
Realno je odlicna stvar sto ja nemam nikakvu vlast, jer da se ja pitam, ovoliko glupi ljudi ne bi mogli ziveti. Aj` da je samo glup, nego ta pretencioznost, bezobrazluk i sveukupno slepastvo zaista zasluzuju bar zabranu razmnozavanja, ako vec ne i ukidanje prava na disanje.U kakve je skole ovaj isao, s kakvim ljudima se druzio, kakvi su roditelji ovakvog izveli na put? Jedino opravdanje za Acu je da je vanzemaljac i da imitira ljude koje vidi oko sebe.
Link to comment

On je jednom recju .. idiot ... tipican primer, i jos bolji primer kako od najboljeg komentatora postati najgori, gori i od dobrosava gajica. Najrcnje od svega je sto je on ovu bljuvotinu verovatno danima smisljao. Razumeo bih (mozda) da je u nekom naletu ludila ovo izdeklamovao iz glave, ali avaj ...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...