Jump to content
IGNORED

Dobri i loši komentatori


Recommended Posts

haha gledao sam prvo poluvreme kad je bilo 0-5. taj lik je lud, prenosi sav fudbal na SK ... on nema zivot ... rame uz rame je sa jurisevicem i viskovicem ...mene najvise interesuje, koliko para zaradjuju viskovic i jurisevic ? oni se NE SKIDAJU sa ekrana raznoraznih televizija i nonstop prenose nesto
Lik sa SK je Marijan i covek je najblaze receno kralj. Cvajtu sam prosle godine poceo da gledam iskljucivo zbog njega i zahvalan sam mu na tome. Da je na nekoj ozbiljnoj televiziji bio bi potpuno deplasiran, na SK funkcionise samo tako.Visko mislim da bije ozbiljnu lovu, izadje sigurno na 2K mesecno kad sabere RTS i ostalo. Za Jurisevica nisam siguran, svakako znatno manje.
Link to comment
  • 2 weeks later...

Denda je stvarno neverovatan...Taman su Shareni i bek-suter Materic odlicno radili posao za RTS standarde, i onda se na scenu vrati veliki as. Al' tek Neca Stojanovic na basketu...qq.

Link to comment

Na Eurosportu treba da pocne prenos susreta sestara Vilijams i idu izjave njih dve izmedju ostalog i o izborima u SAD.Po zavrsetku priloga, Pesikan kaze - Culi ste sta Serena kaze o pobedi Barakija Obame :lol: :lol: :lol:

Link to comment

Popizdeo sam od Viškovića danas. 1. "Ako zanima one sujeverne, _____je igrao na pet utakmica i Stutgart je svaki put pobedio. Zapravo, Stutgart ima samo tih 5 pobeda. Moze se reci da je _____ amajlija za ovaj tim". Višković nam je konačno dao odgovor na pitanje - zbog čega nas toliko zamaraju statističkim podacima tokom utakmice. Do pre par sati sam mislio da ovakvi podaci postoje da bi nas novinar informisao o kvalitetima određenih igrača; svako razuman bi ovaj podatak interpretirao tako da zaključi da je _______ jedan od bitnijih igrača za kvalitet igara navedenog tima i da je on svojim nastupom odlučujuće ili u velikoj meri doprineo pobedama. Ne, Višković ovo dovodi u vezu sa srećom ili nekim nedokučivim silama koje odlučujuće upravljaju dešavanjima na terenu. __________ je amajlija za ovaj tim; on svojim nastupom nije doprineo pobedi, ali je to učinio svojim prisustvom na terenu. :blink: Neverovatno, zaista, da neko ko pretenduje da se ozbiljno bavi sportom može da ovako mistifikuje tako jednostavne stvari. 2. "Zuka izbacuje daleko od gola i otklanja opasnost".Ja razumem da nas je gledanje MSL amaterskog fudbala naviklo na panične poteze kada se nakon akcije protivnika na silu i pod izlivom panike u mozak lopta šalje u tri lepe pizde materine, samo što dalje od gola, ali to se ipak ne dešava svaki put. Umesto da pravi ovakve pretpostavke, možda bi bilo bolje da je sačekao sa komenarom, pa bi video da je lopta bila upućena Diarri, a ne nasumično, negde i nikome.3. "Moreira los danas". Ok, rečenica sasvim na mestu. Ali, nismo imali prilike da čujemo rečenicu "Obradović loš danas" ili "Tošić najlošiji danas". Ovo se nadovezuje na onu bekjarevljevu o bojkotu trenera od strane zvezdinih igrača. Tada je rekao, parafraziram, igrači se nisu zalagali, ne želim da pominjem domaće igrače, ali evo imenovaću Gaja kao nekog ko je evidentno nezainteresovan. Ovo je slika i prilika našeg novinarstva i sportske javnosti. Stranci su tu neko kratko vreme, većina ne zna jezik, većini se jebe da čitaju i da se raspituju o tome šta sportski neradnici misle o njima. Sa druge strane, domaći igrači su zaštićeni - menadžeri umeju da budu zajebani likovi, pa je najlakše krivca naći sa strane. Elem, uvek je lagodnije nekritikovati domaćeg igrača; sutra će biti potrebno neku uslugu tražiti, neki intervju gde bi ovaj mogao na finjaka da ga iznapušava, a sa strancima takav problem ne postoji.

Edited by pacey defender
Link to comment
3. "Moreira los danas". Ok, rečenica sasvim na mestu. Ali, nismo imali prilike da čujemo rečenicu "Obradović loš danas" ili "Tošić najlošiji danas". Ovo se nadovezuje na onu bekjarevljevu o bojkotu trenera od strane zvezdinih igrača. Tada je rekao, parafraziram, igrači se nisu zalagali, ne želim da pominjem domaće igrače, ali evo imenovaću Gaja kao nekog ko je evidentno nezainteresovan. Ovo je slika i prilika našeg novinarstva i sportske javnosti. Stranci su tu neko kratko vreme, većina ne zna jezik, većini se jebe da čitaju i da se raspituju o tome šta sportski neradnici misle o njima. Sa druge strane, domaći igrači su zaštićeni - menadžeri umeju da budu zajebani likovi, pa je najlakše krivca naći sa strane. Elem, uvek je lagodnije nekritikovati domaćeg igrača; sutra će biti potrebno neku uslugu tražiti, neki intervju gde bi ovaj mogao na finjaka da ga iznapušava, a sa strancima takav problem ne postoji.
Mozda je Viskovic pomenuo Morieru bas iz razloga koje ti pominjes, a mozda zato sto je Profesor igrac od koga najvise zavisi igra Partizana, pa kad je on los, automatski je i igra celog tima losa. Edited by SOKRAT
Link to comment
Višković nam je konačno dao odgovor na pitanje - zbog čega nas toliko zamaraju statističkim podacima tokom utakmice. Do pre par sati sam mislio da ovakvi podaci postoje da bi nas novinar informisao o kvalitetima određenih igrača; svako razuman bi ovaj podatak interpretirao tako da zaključi da je _______ jedan od bitnijih igrača za kvalitet igara navedenog tima i da je on svojim nastupom odlučujuće ili u velikoj meri doprineo pobedama. Ne, Višković ovo dovodi u vezu sa srećom ili nekim nedokučivim silama koje odlučujuće upravljaju dešavanjima na terenu. __________ je amajlija za ovaj tim; on svojim nastupom nije doprineo pobedi, ali je to učinio svojim prisustvom na terenu. :blink: Neverovatno, zaista, da neko ko pretenduje da se ozbiljno bavi sportom može da ovako mistifikuje tako jednostavne stvari.
Mislim da to oni svrstavaju pod tzv. "zanimljivosti". Nekom je (valjda) interesantno da sazna koji je centarhalf znak u kineskom horoskopu, dok neko više voli da čuje koji procenat golova tim postiže u središnjih 18 minuta utakmice, ili koliko puta je tim X pobedio tim Y kad je igrač Z sedeo na klupi. Bog zna kakav zaključak iz tih podataka zanimljivostoljubitelji posle izvedu. Edited by Weenie Pooh
Link to comment

Imate vremena do 15.20 da čujete komentatora utakmice Banat - Partizan na RTS2. Ne znam kako se zove čovek, ali vratio bih mu radnu knjižicu iz istih stopa. Ili ga poslao u penziju, u najboljem slučaju.

Edited by Daddy Cool
Link to comment

Toronto - Majami na OBNAdis (za Jamario Moona): "Džermejn Mun"Edo: "Mauricio Gerardini, nekada Đi-eM Benetona, sada asistent Đi-eMa Reptorsa"Edo: "Fleks blok za Meriona" ... i jaše taj fleks blok celu utakmicu ... pa onda pomene "kontra blok" ... ja ove izraze ni od jednog trenera u Srbiji i Evropi nisam čuo.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...