Jump to content
IGNORED

Dobri i loši komentatori


Recommended Posts

živeo alkohol!!!!!

Саша Микић, nedelja, 13. jul 2008Врабац у ноћи у српском сатенуЗнате, људи, онакве утакмице каква је била наша са Мађарима у полуфиналу коштају године живота.Али, скептици би рекли, на крају крајева исто је и са цигаретама. Једино што дуван не убија одједном, а овај дуел био је - за инфаркт. Или шлог. Илити обоје - заједно.И, добро, победисмо Мађаре у продужецима. Изљубисмо се ми Срби у Акватик центру у Малаги, разменисмо мишљења и срећни кренусмо -куд који мили моји - свако ка свом хотелу.И тада, сасвим изненада, беше око 11 сати увече, кроз главу поче да ми се врти једна песма. ?Ноћи у белом сатену", од групе ?Муди блуз". Старији, у које се на жалост и ја све више убрајам, добро је знају. Уз тај ?сентиш" први пут смо прилазили цурицама и молили их за плес на игранкама. Нисам уопште схватио какве то везе има са репрезентацијом Србије.Склопило ми се наредног дана, уочи финала са Црногорцима.Седео сам у сумрак у хотелској башти, сам за столом (и нисам пио виски с кока-колом, већ капућино). И - онда сам га видео. Врапца. Кунем вам се, нашег малог, београдског џивџана, који је летео око столова помало нервозно, но, опет, сасвим дрско и без страха. Прави мали летећи Србин готово безобразно секао је сумрак Андалузије.У ваздуху, бар мени, осећао се додир сатена. Због чега, не умем да објасним, но, било је то предивно осећање. У тренутку, било ми је јасно шта је врабац хтео да ми каже. ?Рођен сам у Србији, но, овде сам, и нико ми ништа не може. Долетео сам из Београда, да видим ово финале".И још ми је дошапнуо: ? Биће све како ваља". Надам се да сам га добро чуо.

:Hail: :Hail: :Hail:

Link to comment

Jura Ozmec, jedan od najgorih komentatora ikad.Veceras je u otprilike trecem minutu prenosa poceo da kuka na sudije i kako FINA ne zeli 3 ex-yu drzave na prva 3 mjesta.

Link to comment
Jura Ozmec, jedan od najgorih komentatora ikad.
prema tvrdnjama mojih snervanih ukućana, taj najviše nema pojma o čemu govori u svim sportovima koje prenosi (uključujući temeljne stvari poput imena igrača i sl.) međutim, trač o njemu koji me uvik iznova začudi je onaj da se svojim lošim komentiranjem uspio zamirit i veslačkom osmercu iz sidneya, tako da su mu inače sabrani i suzdržani inženjeri i profesori s akademskim diotprijama, navodno zaprijetili batinama. ako je istina, jura je zbilja poseban. kad sam već na topiku, da se prispomenem i predstojeće olimpijade. uglavnom, jedini sportovi koje pratim su vodeni, od kojih plivanje komentira uh-ah mićko, al sam se na to već navikla. srićom pa često ima uz sebe ivana varvodića, koji ostane pri sebi kad mićo "otplovi". međutim, sinkronizirano plivanje i skokove u vodu komentira mirna zidarić, koja ima vrlo istančan osjećaj za dramsku pauzu. skokovi zvuče ovako: "evo, treća djevojka iz kine", potom šuti po 5 minuti i onda poentira sa "skočila je!". Edited by Nicol
Link to comment

Ne znam za taj slucaj ali znam da je uspio da dobije batine jednom i to u toku prenosa iz Kranja kad su igrali Srbija (ili je tad bila SCG) protiv Hrvatske, od hrvatskih navijaca :D

Link to comment

Meni je Jura hrvatski komentator broj dva. Iza Vele. Slijedeće dvije godine ću provesti u molitvi da Sušeca i štimca zatekne neka kobna nesreća, tipa pucanje glasnica, da bih mogao slušati Velu i Zajeca kako komentiraju hr reprezentaciju na SP-u.

Link to comment
živeo alkohol!!!!!

Саша Микић, nedelja, 13. jul 2008Врабац у ноћи у српском сатенуЗнате, људи, онакве утакмице каква је била наша са Мађарима у полуфиналу коштају године живота.Али, скептици би рекли, на крају крајева исто је и са цигаретама. Једино што дуван не убија одједном, а овај дуел био је - за инфаркт. Или шлог. Илити обоје - заједно.И, добро, победисмо Мађаре у продужецима. Изљубисмо се ми Срби у Акватик центру у Малаги, разменисмо мишљења и срећни кренусмо -куд који мили моји - свако ка свом хотелу.И тада, сасвим изненада, беше око 11 сати увече, кроз главу поче да ми се врти једна песма. ?Ноћи у белом сатену", од групе ?Муди блуз". Старији, у које се на жалост и ја све више убрајам, добро је знају. Уз тај ?сентиш" први пут смо прилазили цурицама и молили их за плес на игранкама. Нисам уопште схватио какве то везе има са репрезентацијом Србије.Склопило ми се наредног дана, уочи финала са Црногорцима.Седео сам у сумрак у хотелској башти, сам за столом (и нисам пио виски с кока-колом, већ капућино). И - онда сам га видео. Врапца. Кунем вам се, нашег малог, београдског џивџана, који је летео око столова помало нервозно, но, опет, сасвим дрско и без страха. Прави мали летећи Србин готово безобразно секао је сумрак Андалузије.У ваздуху, бар мени, осећао се додир сатена. Због чега, не умем да објасним, но, било је то предивно осећање. У тренутку, било ми је јасно шта је врабац хтео да ми каже. ?Рођен сам у Србији, но, овде сам, и нико ми ништа не може. Долетео сам из Београда, да видим ово финале".И још ми је дошапнуо: ? Биће све како ваља". Надам се да сам га добро чуо.

Ovo je...ludilo. Ovaj tekst je i smešan. I hilariozan. Илити обоје - заједно.
Link to comment
http://vinovo.magnify.net/watch/playlist/B...LBJCTRP0?page=3Intervju bosanskog komentatora Sabahudina Sase Vugdalica sa novim izbornikom BIH Cirom Blazevicem, u lezernom tonu su preko sat vremena izrekli mnogo "narodnih mudrosti" :lol:Ciro: Ko im jebe mater, njih 11 nas 11, pa kom obojci kom opanci (o Spanjolskoj i Turskoj s kojima je BIH u grupi)-------------------Ćiro: kad budete gledali našu reprezentaciju vidjećete 11 lavova, lavova...-------------------Ciro: Bolje ceta miseva sa lavom na celu nego ceta lavova sa misem...--------------------Ciro: Hodaš me već po četiri studija' . 'Bio sam u puno studija ali ovaj je najbolji'--------------------Vugdalic: Treba Mourinho jos pojest dosta PURE da bi stigao do Cire--------------------Ciro: Vozim motor bez kacige, protuzakonito... i svi pitaju gdje ti je kaciga? a ja kažem bosanska je to glava Edited by Patrick Mbomba
Link to comment
http://vinovo.magnify.net/watch/playlist/B...LBJCTRP0?page=3Intervju bosanskog komentatora Sabahudina Sase Vugdalica sa novim izbornikom BIH Cirom Blazevicem, u lezernom tonu su preko sat vremena izrekli mnogo "narodnih mudrosti" :lol:Ciro: Ko im jebe mater, njih 11 nas 11, pa kom obojci kom opanci (o Spanjolskoj i Turskoj s kojima je BIH u grupi)-------------------Ćiro: kad budete gledali našu reprezentaciju vidjećete 11 lavova, lavova...-------------------Ciro: Bolje ceta miseva sa lavom na celu nego ceta lavova sa misem...--------------------Ciro: Hodaš me već po četiri studija' . 'Bio sam u puno studija ali ovaj je najbolji'--------------------Vugdalic: Treba Mourinho jos pojest dosta PURE da bi stigao do Cire--------------------Ciro: Vozim motor bez kacige, protuzakonito... i svi pitaju gdje ti je kaciga? a ja kažem bosanska je to glava
ciro se celo vece ulizivao bosanskoj javnosti. :lol:
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...