Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Dobri i loši komentatori

Featured Replies

Zoran Kesić, "Dezinformator" ima na YT :)

  • Replies 5.2k
  • Views 528.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • sinoć počinje utakmica, kaže onaj polupani sa Sport Kluba "evo nas slikom u Baton Ružu na legendarnom Tajger stadionu gde se okupilo preko 102 hiljade gledalaca da prisustvuju..." pa je valjda sk

  • Kovinjalo feat Vinjak, kompilacija za pokolenja. Narocito deo od 0;22, ljudi si mislili da ih lazem a ja gledao uzivo i smejao se 45 minuta:    

  • Mindaugas Žukauskas
    Mindaugas Žukauskas

    Saša beše prenosio čuveni okršaj iz Kranja 2001?

Posted Images

Hvala ti kao bratu, brate. Uf, kakvo štivo, počev od uvoda pa sve do samog kraja... :Hail:
Nema na čemu, ovih dana služim mnogo čemu: narodu, Otadžbini, PPP-u... :gottaservesomebody:
Neka filipenko boldira, mene se ovo najviše dojmilo...
Ja stvarno nisam hteo ništa da izdvajam, osećao bih grižnju savesti prema (pre)ostalim rečenicama. :(

Hahaha, Lepog Acu poslaše u Bazel na EURO...U prilogu u Vestima, čovek priča koliko je karta, kojih navijača će biti više, ali nije ni spomenuo da će Turci imati samo 14 igrača na raspolaganju.

Hahaha, Lepog Acu poslaše u Bazel na EURO...U prilogu u Vestima, čovek priča koliko je karta, kojih navijača će biti više, ali nije ni spomenuo da će Turci imati samo 14 igrača na raspolaganju.
Nije bas direktno vezano za komentatore (to jest, jeste 1 trecina) ali jesi li snimio sinoc na Studiu B gostovanje Milana Dozvolite Zivadinovica, Soskica i Milojka Pantica. Kakav je to rudnik bisera bio. :lol:
Nije bas direktno vezano za komentatore (to jest, jeste 1 trecina) ali jesi li snimio sinoc na Studiu B gostovanje Milana Dozvolite Zivadinovica, Soskica i Milojka Pantica. Kakav je to rudnik bisera bio. :lol:
Oh, pa Walker je najavio taj spektakl, ali sam propustio da ga snimim. Nadam se da imamo nekog u Studiju B, da nam to okači na youtube...
aca.jpg
:lol:

:D

aca.jpg
:Hail:

Ipak ako ste primetili jednu Acinu izjavu po završetku utakmice, a koja je dostojna 1 Milojka ili pak Dobrosava:''I, Nemci su večeras dokazali da su veći Nemci od Turaka''.Čudo, a ja mislio da samo Rumuni mogu da budu veći Mađari od Kineza... :wacko:

Jel neko snimio Stojanovicev pazljivo pripreman uvod u mec? 'Suvise cesto u finalima i nedovojno cesto kao izazivac' i onda krece 'kao konj i medved, kao vino i pivo, kao potentan i mlitav...' kada je zavrsio sa uvodom u kafani nema ko nije aplaudirao na tako smesnom uvodu

Edited by Hustler

Jel neko snimio Stojanovicev pazljivo pripreman uvod u mec? 'Suvise cest u finalima i nedovojno cesto kao izazivac' i onda krece 'kao konj i medved, kao vino i pivo, kao potentan i mlitav...' kada je zavrsio sa uvodom u kafani nema ko nije aplaudirao na tako smesnom uvodu
carski, i arbeit i siesta i ovo i ono. must have.

Meni je ipak najjace bilo "hladan kao tastin osmeh".

Utakmice sam gledao s češkim komentarom, frajer se nalupao momački. Par najvećih bisera:Vilja pokazuje da je povređen pred izmenu. Ovaj veli, izgleda da je Vilja povredio ruku, sva mu je krvava. :lol: Vilja je nosio crvene flastere na prstima. Koler fauluje, sudija prilazi da ga opomene. Komentator objašnjava kako će protivnički igrač sad da dobije žuti. Rus fauluje nekog španca, pa zadržav loptu, Marčenja prilazi i hvata ga rukama. Sudija zove obojicu da im objasni. Komentator: ne razumem zašto se sudija obraća Marčenji, faul je napravio xy.

Jel neko snimio Stojanovicev pazljivo pripreman uvod u mec? 'Suvise cesto u finalima i nedovojno cesto kao izazivac' i onda krece 'kao konj i medved, kao vino i pivo, kao potentan i mlitav...' kada je zavrsio sa uvodom u kafani nema ko nije aplaudirao na tako smesnom uvodu
Jos jedan apel da moderacija ako ikako moze pronadje audio zapis ili makar stenogram onog prologa... ono ni mastercard ne moze da plati...

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.