Jump to content
IGNORED

Dobri i loši komentatori


Recommended Posts

Hvala ti kao bratu, brate. Uf, kakvo štivo, počev od uvoda pa sve do samog kraja... :Hail:
Nema na čemu, ovih dana služim mnogo čemu: narodu, Otadžbini, PPP-u... :gottaservesomebody:
Neka filipenko boldira, mene se ovo najviše dojmilo...
Ja stvarno nisam hteo ništa da izdvajam, osećao bih grižnju savesti prema (pre)ostalim rečenicama. :(
Link to comment

Hahaha, Lepog Acu poslaše u Bazel na EURO...U prilogu u Vestima, čovek priča koliko je karta, kojih navijača će biti više, ali nije ni spomenuo da će Turci imati samo 14 igrača na raspolaganju.

Link to comment
Hahaha, Lepog Acu poslaše u Bazel na EURO...U prilogu u Vestima, čovek priča koliko je karta, kojih navijača će biti više, ali nije ni spomenuo da će Turci imati samo 14 igrača na raspolaganju.
Nije bas direktno vezano za komentatore (to jest, jeste 1 trecina) ali jesi li snimio sinoc na Studiu B gostovanje Milana Dozvolite Zivadinovica, Soskica i Milojka Pantica. Kakav je to rudnik bisera bio. :lol:
Link to comment
Nije bas direktno vezano za komentatore (to jest, jeste 1 trecina) ali jesi li snimio sinoc na Studiu B gostovanje Milana Dozvolite Zivadinovica, Soskica i Milojka Pantica. Kakav je to rudnik bisera bio. :lol:
Oh, pa Walker je najavio taj spektakl, ali sam propustio da ga snimim. Nadam se da imamo nekog u Studiju B, da nam to okači na youtube...
Link to comment

Ipak ako ste primetili jednu Acinu izjavu po završetku utakmice, a koja je dostojna 1 Milojka ili pak Dobrosava:''I, Nemci su večeras dokazali da su veći Nemci od Turaka''.Čudo, a ja mislio da samo Rumuni mogu da budu veći Mađari od Kineza... :wacko:

Link to comment

Jel neko snimio Stojanovicev pazljivo pripreman uvod u mec? 'Suvise cesto u finalima i nedovojno cesto kao izazivac' i onda krece 'kao konj i medved, kao vino i pivo, kao potentan i mlitav...' kada je zavrsio sa uvodom u kafani nema ko nije aplaudirao na tako smesnom uvodu

Edited by Hustler
Link to comment
Jel neko snimio Stojanovicev pazljivo pripreman uvod u mec? 'Suvise cest u finalima i nedovojno cesto kao izazivac' i onda krece 'kao konj i medved, kao vino i pivo, kao potentan i mlitav...' kada je zavrsio sa uvodom u kafani nema ko nije aplaudirao na tako smesnom uvodu
carski, i arbeit i siesta i ovo i ono. must have.
Link to comment

Utakmice sam gledao s češkim komentarom, frajer se nalupao momački. Par najvećih bisera:Vilja pokazuje da je povređen pred izmenu. Ovaj veli, izgleda da je Vilja povredio ruku, sva mu je krvava. :lol: Vilja je nosio crvene flastere na prstima. Koler fauluje, sudija prilazi da ga opomene. Komentator objašnjava kako će protivnički igrač sad da dobije žuti. Rus fauluje nekog španca, pa zadržav loptu, Marčenja prilazi i hvata ga rukama. Sudija zove obojicu da im objasni. Komentator: ne razumem zašto se sudija obraća Marčenji, faul je napravio xy.

Link to comment
Jel neko snimio Stojanovicev pazljivo pripreman uvod u mec? 'Suvise cesto u finalima i nedovojno cesto kao izazivac' i onda krece 'kao konj i medved, kao vino i pivo, kao potentan i mlitav...' kada je zavrsio sa uvodom u kafani nema ko nije aplaudirao na tako smesnom uvodu
Jos jedan apel da moderacija ako ikako moze pronadje audio zapis ili makar stenogram onog prologa... ono ni mastercard ne moze da plati...
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...