Jump to content
IGNORED

Dobri i loši komentatori


Recommended Posts

hehe, gledao sam iseckani net prenos, ton i slika su nestajali svako malo ali je i na preskok aca briljirao. preko interneta glas još dobije neku čudnu modulaciju, izgleda kao da mutira...ili je tako i za korisnike u svrbiji?

Link to comment
"krstajic bi trebalo da uhvati ovu loptu".....
:lol: to me podsjeti na onu situaciju prije nekih 10 godina, kada su igrali bordo - parma, kad je saveljic u jednom trenutku, iz nepoznatog razloga, uhvatio loptu u sesnaestercu :lol:
Link to comment
:lol: to me podsjeti na onu situaciju prije nekih 10 godina, kada su igrali bordo - parma, kad je saveljic u jednom trenutku, iz nepoznatog razloga, uhvatio loptu u sesnaestercu :lol:
Jooj ne podsecaj me na tooo :rolf:
Link to comment

Ovaj sto je radio pregled LS na B92 (Loncarevic, ako se ne varam) nema pojma o fudbalu i samo lupeta u prazno, a uz to je za svaku od ove 4 ekipe rekao da je "verovatno najslabija ekipa u ovogodisnjoj LS" (Anortozis, Kluz, Bazel i Sahtjor). Imao je jos bisera, nisam sve popamtio.Znaci, iritantan je koliko i ex-kolega mu Stojanovic, s tim sto ga, srecom, manje ima u medijima.

Link to comment
slusao tv prenos partizana juce i u jednom trenutku pomislio da se zapravo radi o sahu... komentator sve vreme pricao o nekakvom matiranju golmana...
martinj meat pedja, pedja meat martinj
Link to comment

Komentator utakmice Mancester - Viljareal (valjda je bio Boskovic) je u nekoliko navrata saopstavao kako na toliko i toliko utakmica u ovom trenutku ima promena u rezultatu, kako je pored ove, na jos 3 utakmice 0:0, kako... itd. Stvarno ne shvatam u cemu je poenta? Kao nece da kaze druge rezultate zbog gledalaca koji bi hteli da odgledaju snimak druge utakmice a da ne znaju rezultat, a onda "informise" o stanovitim promenama rezultata na stanovitim necu da vam kazem da vam ne pokvarim uzitak terenima!Glupo i suvisno!

Edited by Nesh
Link to comment

A Jurisevic (ili kako se vec preziva) je imao dva fantasticna bisera na jucerasnjoj tekmi ... Prvi je bio kada je citao rezultate vec zavrsenih utakmica, i u nekom trenutku je rekao Slaven Belupo 1:2 , kao da su to dve ekipe, a zaboravio je da pomene CSKA. Drugi hajlajt je bio kada je Tosic 3-4 puta bez ikakvog efekta presao preko lope , kao praveci fintu (sto realno i nije neka finta) i posle toga nesto sjebao, a komentar je bio "bar vidimo da je sjajan tehnicar". hm... ovako napisano i ne zvuci preterano zanimljivo, ali kada sam vec toliko otkucao - ne brise mi se.

Link to comment

Imao je još jedan idiotluk koji ovako transkribovan ne zvuči naročito interesantno ali....Rčma: Vidimo da Knežević ne želi ništa da rizikuje, izbacuje loptu u aut. To je odlika kvalitetnih štopera, oni ništa ne rizikuju, tako rade Kanavaro, Maldini, sve vrhunski igrači...Peja: Da, pomenimo i Ferdinanda i Vidića, igrače Mančestera.....

Link to comment
Imao je još jedan idiotluk koji ovako transkribovan ne zvuči naročito interesantno ali....Rčma™: Vidimo da Knežević ne želi ništa da rizikuje, izbacuje loptu u aut. To je odlika kvalitetnih štopera, oni ništa ne rizikuju, tako rade Kanavaro, Maldini, sve vrhunski igrači...Peja: Da, pomenimo i Ferdinanda i Vidića, igrače Mančestera.....
I ovako je dobar... :lol:
Link to comment
  • 2 weeks later...
http://vinovo.magnify.net/watch/playlist/B...LBJCTRP0?page=3Snimke sukomentatora iz emisije HTV-a - Volim NogometHTV je uveo novu sportsku emisiju Volim Nogomet, u kojoj nedjeljom popodne vrsi direktne prijenose svih utakmica, uz jednog komentatora je i sukomentator koji po pravilu nema neke veze sa nogometom, tako da je tu bilo i glumaca, pjevaca, kosarkasa...Dino Radja (snimke gore) je prenosio mec na Poljudu Hajduk - Inter, toliko je navijao za bile (daj mu vise taj zuti, ajmo rasirite to...) , da su mu iskljucili mikrofon, na pitanje komentatora Baloga sto bi rekao igracima na poluvremenu (Hajduk gubi 2:3), Dino je kratko odgovorio: VIKA BI :lol:
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...