Jump to content
IGNORED

Dobri i loši komentatori


Recommended Posts

Jurišević valjda još samo kriket nije prenosio. Cenim da bi se i tu sjajno snašao, imao bi sate i sate koje treba popuniti neartikulisanim bulažnjenjem.

Link to comment
Tokom prvog meča ukrajinskog Šahtjora i zagrebačkog Dinama, komentator Hrvatske televizije pokušao je da bude duhovit, rekavši: "I, evo u igru ulazi kosmati Duljaj", želeći da se našali sa problemom ćelavosti nekadašnjeg srpskog reprezentativca.
Link to comment

Niko da prokomentarise Jurisha juce na grobarima i danas na tenisu ? :lol: :lol: . Onaj covek je prsao sa mozgom potpuno ... prostojednostavno on vristi i kad ide snimak challenga .. I DOBRA LOPTAAAAAAAAAAAAAAAA .... da ne pominjem nadimke igraca partizana od sinoc .. celu shumu je nabrojao :D

Link to comment

Juče je Peja Jurišević imao komentatorski maraton na sport klubu. Prvo sam ga primetio ono 14h kako prenosi pregled Carling kupa. Zatim je, par sati kasnije, prenosio snimak Aston Villa-Liverpool, da bi uveče radio pregled Championshipa.U jednom trenutku je za Kevina Nolana rekao da je boltonov veteran. :rolleyes:

Link to comment

Mene obično smara iskakivanje™ po ama svakom komentatoru, ovde većini ni jedan ne valja, najmlađi koji im valja je star recimo 70 godina ili je odapeo poodavno. Ali Petar Denda... Svaka njegova reč me opali po mozgu, kao da mi je neko žarač prislonio na čelo. Jedna neopevana amaterčina, dosadna do granica izdržljivosti, pritiskanja mute dugmeta, ili čupanja zvučnika iz televizora. Momentalno idem kod teachera na blog u nadi da ću pronaći neki adekvatan hate, propraćen argumentima u vidu video ili pak audio materijala.

Edited by Glas RazumaN
Link to comment
Mene obično smara iskakivanje po ama svakom komentatoru, ovde većini ni jedan ne valja, najmlađi koji im valja je star recimo 70 godina ili je odapeo poodavno. Ali Petar Denda... Svaka njegova reč me opali po mozgu, kao da mi je neko žarač prislonio na čelo. Jedna neopevana amaterčina, dosadna do granica izdržljivosti, pritiskanja mute dugmeta, ili čupanja zvučnika iz televizora. Momentalno idem kod teachera na blog u nadi da ću pronaći neki adekvatan hate, propraćen argumentima u vidu video ili pak audio materijala.
Idi jako do samog kraja <_<
Link to comment

Dragisa Cosovic briljira na RTRS :lol: Anita Tosic Umjesto Dekija je prvo najavio :Hail: pa Obradovica da bi skontao tek kad je neko viknuo "AJDE GOJKO"Edit:Milos Krstajic i Lamine Dijara

Edited by Feindouno
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...