Jump to content
IGNORED

Stripovi


precog

Recommended Posts

gde mi je kurdi, samo ce on moci da razume.confessionsofablabbermouth.jpg?isbn=1891830430mozda jednog dana bude film i o tashi. tupavci nesto seruckaju, ali to zato sto nisu tinejdzeri u dusi.inace, do sad najdraza i najsuperija striparnica u becu dobila konkurenciju u savrsenom raju slucajno otkrivenom u kelnu. ajd sto ima sve sto moze da padne na pamet, nego sto su, iz nekog razloga, gomile stripova na skoro pa neverovatnom snizenju, te nisam odolela da ne kupim ovo za dva jurosa i to hc.spiderman-obama03.jpgtoliko otprilike i vredi.

Link to comment
Kakav im je plan izdavanja? Mada mi je tesko da opravdam neki koji pocinje izdavanjem Mlakonje...
Nem pojma. I mene nervira kad tako ne krenu od prvog broja (Mlakonja je 33.)! U tekstu sa popboksa pise:
Mekokoričena albumska izdanja u boji će u tromesečnom ritmu donositi donositi radost starim i novim ljubiteljima ovog junaka. Kuriozitet ove edicije je da je korišten prevod Đorđa Dimitrijevića, prevodioca čija su rešenja ostala upečatljiva još pre trideset godina i koji među poznavaocima stripa važi za najbolji domaći prevod.
Dakle tromesecno. Kolko li ce to da izdrzi, pitaj boba!
Link to comment

Nije samo sto nije od pocetka, Mlakonja je sasvim prosecan broj. Secam se one serije koja je pocela sa Talicnim protiv Dzosa Dzambasa, to je bio prvi Talicni gde su i crtez i scenario bili na najvisem nivou. Dalje su nastavili po redu, kako i prilici ovakvom stripu.

Edited by Calavera
Link to comment

dzos dzambas, grad bezakonja, jedna od boljih epizoda :Dtintin u izdanju ipsa, dve knjige sa pet stripova, retko ogavni prevod i obradada ne bude sve odvratno, konacno kupih :)1154698.gif

Link to comment
dzosdzambas.jpg:D
tintin u izdanju ipsa, dve knjige sa pet stripova, retko ogavni prevod i obrada
One brzoraspadajuce knjizice velicine manga stripova? Vaistinu zaobici. Edited by Calavera
Link to comment
Kupio sad ovog Talicnog Toma koji je poceo da izdaje Veseli cetvrtak. talicnitom1.jpg:)
au bre, pa sto ga uzelenishe tako na naslovnici tromesecnim tempom izdace sve brojeve za jedno 16 godina :isuse: ona politikina izdanja su bila ok, a vidjam ih jos uvek po raznim koloporterima po gradu, a i na sajmu ih uvek bude...sve polovno naravno, ali opet...
Link to comment
au bre, pa sto ga uzelenishe tako na naslovnici tromesecnim tempom izdace sve brojeve za jedno 16 godina :isuse: ona politikina izdanja su bila ok, a vidjam ih jos uvek po raznim koloporterima po gradu, a i na sajmu ih uvek bude...sve polovno naravno, ali opet...
sta znam, ja bih za te novce uvek pre kupio polovne forumove, ima dobro ocuvanih, a ovde mogu da se nadju i za 300 dindzi
Link to comment

Računam da mi je najbolje ovde da se žalim... u ekranizaciji The Walking Dead, već druga epizoda solidno odstupa od radnje u stripu, ali to nije toliko bitno - iznervirao me je jedan ekstraglup detalj: U jednoj sceni vidimo zombije kako se agilno penju uz žičanu ogradu jureći Ricka & co. Šta će onda biti kad budu došli u onaj zatvor? Pola priče se dešava tamo, a ograđen je istim takvim žičanim ogradama, koje u stripu efektno zadržavaju horde zombija. Ne znam da li je moguće da na taj detalj nisu pomislilli, pa su tek onako bezveze već sad pokazali da te ograde zombijima nisu nikakav problem... Možda izbace ceo zatvorski segment, i umesto toga ih zatvore u neku robnu kuću, to nikad nismo videli u zombi filmovima :isuse:

Link to comment

i meni je to zasmetalo malo. ne smeta mi sto povremeno serija odstupa od stripa, no nadam se da nece izbaciti zatvor, posto mi je to daleko najgenijalniji deo.aj, mozda ce u zatvoru imati kao bodljikavu zicu gore il tako nesto.

Link to comment
au bre, pa sto ga uzelenishe tako na naslovnici tromesecnim tempom izdace sve brojeve za jedno 16 godina :isuse: ona politikina izdanja su bila ok, a vidjam ih jos uvek po raznim koloporterima po gradu, a i na sajmu ih uvek bude...sve polovno naravno, ali opet...
Ja imam ta Politikina izdanja u 7 svezaka od po 5 epizoda, hvali mi 1 sveska Edited by Milogled Bluff
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...