Jump to content
IGNORED

Stripovi


precog

Recommended Posts

Pa Scott nema crnu kosu, nesreco! angry.gifA to sto je Moore rekao mahom vredi za njegove stripove, Sandmana i jos nekolicinu koji mi trenutno ne padaju na pamet. Scott Pilgrim je jednostavno zabavan indie strip i sumnjam da ce biti problema pretociti ga u zabavan indie film, pogotovo pod Wrightovom palicom.
lakse je njemu ofarbati kosu nego ceri napraviti novu vilici ko rourkeu u gradu greha!btw, ja mislim da je prilicno tesko ekranizovati bilo koji strip koji svoj medij uzima ozbiljno. seti se samo altmanovog debakla sa popajom.
Link to comment

Popaja nisam gledao (iako volim Altmana), ali ne mogu da zamislim igrani film sa njim u glavnoj ulozi, pa to je kao kad bi neko napravio igrani film o Peanutsima. Neki stripovi mogu uspeti na filmu samo ako budu animirani.

Link to comment
priznaj da si ljubomoran, filbi.da je dzon kjuzak 20 godina mladji, bio bi skot pilgrim. ovako, kul.ajd sad malo se koskajte oko ramone.
mary-elizabeth-winstead-grindhouse-death-proof-4.jpgpa to cini film gledljivim. sav libido koji ce nam sprziti chinless cera vraticemo buljeci u malu maru.
Link to comment

pa onda je cera pun pogodak, eliminacija konkurencije.mara ce, racunam, biti vrhstra kao ramona, mada sam je ja nekako zamisljala u oblicju vinone r. kao mesavine iz reality bites i girl interrupted. zivim u proslosti.okejujem ono za stripovane filmove (ne racunajuci x-mene i gvozdena) i bojkotujem, ali za ovo se ne plasim. kad bi mi neko dirnuo (ponovo mura) i bracu hernandez, zen stanje ne bi potrajalo.

Link to comment

pa nemam ja neku investicuju glede scotta. naprotiv. samo cesem jezik. mislim da su love & rockets sigurni. inace, marvel poslednjih deset godina izdaje ne stripove vec storibordove za snimanje filmova. i bas zato ne mirisem mnogo nu-marvel.

Link to comment
... investicuju ...
investicija+intuicija? :lol:ima svasta u novom marvelu, ne gresi dusu, samo treba pazljivo probrati. doduse, civil war mora uvek da bude pri ruci. al o tome, ko i o brubakeru, neki drugi put.
Link to comment
investicija+intuicija? :lol:ima svasta u novom marvelu, ne gresi dusu, samo treba pazljivo probrati. doduse, civil war mora uvek da bude pri ruci. al o tome, ko i o brubakeru, neki drugi put.
ne. pre ce biti blaga disleksija :Dpa ja od nu-marvel volim fractiona. a i to vise bih voleo da piskara casanovu nego da se trosi na gvozdena. takodjer, vise bi voleo da brubaker i dalje sa cookom radi catwoman. ali sta je tu je. ne lezi mi taj 'realizam'.no ja sam oduvek bio DC-zombie.
Link to comment

pa da i ja serem preteranoovo je mini-serijal u kom sam najvise uzivao a da je izasao iz marvela u poslednjih par godina.omega-cover.jpglethem rula plus pokojni steve gerber je covek koji mi je promenio zivot poslednjim panelom ulysses bloodstone-a (kod nas je to izlazilo u marvel stripu - napred hulk a pozadi ulysses).

Link to comment

lethem je bog. pretpostavljam da si citao ovoobecala sam sebi da cu od sledece nedelje citati samo stripove. za pocetak idem opet od pocetka sa bendisovim spajdijem, da stavim tacku makar na jedan serijal.

Link to comment
lethem je bog. pretpostavljam da si citao ovoobecala sam sebi da cu od sledece nedelje citati samo stripove. za pocetak idem opet od pocetka sa bendisovim spajdijem, da stavim tacku makar na jedan serijal.
nisam. ali sad cu :)
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...