Jump to content
IGNORED

Stripovi


precog

Recommended Posts

Sestra me budi jutros, da me obavesti kako je upoznala cover artista Dylan Doga, Nicolu Mari-a. "Jesi mu uzela sketch za mene?"... pauza... "Nisam, samo za sebe... jedva.":gundj:

Link to comment
postoji i odvojeno 4. knjiga ali je outta print i kosta u pizdu materinu. sad necu ni da pocinjem da citam <_<
sredjeno.sad jos jedino ne znam da li mi se svidja strip, al cetvroku nabavio za svaki slucaj, da ne bude posle belaja -_-
Link to comment
Tek sad pročitah, hvala na informaciji. Znači Dilan Dog je zamutio vodu, ima smisla... sećam se DD/MM krosovera, naslovna strana su neki zombiji u metrou, a Marti ima i neki usputni komentar o naciji koja podzemnu železnicu zove morbidnim imenom "underground"...
To imam. Bas su se iscimali da jaku pricu posvete ovoj dvojici. Samo sto bih ja vise voleo da su se nasli na neutralnom terenu izmedju njih dvojice, ovako mi je Marti delovao kao gost na Dilanovom terenu...
Link to comment
Sestra me budi jutros, da me obavesti kako je upoznala cover artista Dylan Doga, Nicolu Mari-a. "Jesi mu uzela sketch za mene?"... pauza... "Nisam, samo za sebe... jedva.":gundj:
Naslovne gotovo uvek radi Angelo Stano, tvorac lika DD-a... Mari je radio nekoliko epizoda ali ne znam za korice?
Link to comment
Tek sad pročitah, hvala na informaciji. Znači Dilan Dog je zamutio vodu, ima smisla... sećam se DD/MM krosovera, naslovna strana su neki zombiji u metrou, a Marti ima i neki usputni komentar o naciji koja podzemnu železnicu zove morbidnim imenom "underground"...
"Poslednja Stanica Uzas" se zove epizoda. Objavio Dnevnik. Jos nisam video tog Vcetvrtak Dilana... cekam...
Link to comment

Ne znam zasto nema mog omiljenog Martija Misterije. Da l ce njega kasnije da pocnu da izdaju ako se ovo primi, ili nece u opste? Secam se da sam voleo i Nika Rajdera kad sam bio klinja, ali ne znam kakvo bih sad imao misljenje, kad bih procitao neki broj. Steta sto nemam ni jedan :blush:

Link to comment
Naslovne gotovo uvek radi Angelo Stano, tvorac lika DD-a... Mari je radio nekoliko epizoda ali ne znam za korice?
Jesi u pravu, moja greska. Ne videh da je on bio na comicon-u, pa sam mislila da je samo Mari.
Link to comment
sredjeno.sad jos jedino ne znam da li mi se svidja strip, al cetvroku nabavio za svaki slucaj, da ne bude posle belaja -_-
nadam se da hoce. jessica je carica.da budem ozbiljna. najvise mi se svidja bendisovo poigravanje sa superherojstvom, u tradiciji "nista mu nije sveto".a recenice su suvo zlato.ne znam samo da li ce ti smetati dosta krajma, meni je to super.
Link to comment
  • 2 weeks later...

naleteh danas na neke isečke iz danasa, od onomad kad su imali ovakve kratke strip članke.sačuvah par komada koji su mi se dojmili pa reko da skeniram i okačim.j982tt.jpg1e5dmp.jpg

Link to comment
Marti Misterija i Mister No su u krosoveru koji kod nas nikad nije bio objavljen, specijalni broj MN8 "Bekstvo iz Skyneta", koje su pre par godina objavile bivsa braca Hrvati. U broju DDa, takodje objavljenom u Hrvatskoj pre 7-8 godina (cini mi se da se zove "Jaguarov krik"), Dilan se podseca necega sto mu je MM objasnjavao u vezi sa Anangom, a sto je bilo bazirano na prici Mister Noa, pa se tako u seriji flashbackova pojavljuju MM i Mister No zajedno.
GoranZ nam je inace prevodilac Mister Noa za Srbiju. Edited by BornToRun
Link to comment

Bas dobra epizoda na pocetku srpskog Mister Noa. Mister No srece svog oca koji ce izgleda postati otac gerile u Juznoj Americi. I nama novi serijal Dampyr nije los. Hrvati su ga vec izdali u tvrdom povezu. Staviti vampire u celo bosansko ludilo za ideju zasluzuje :Hail:

Link to comment
sad jos da me poslusas i za skota pilgrima, i back to junior high je u punoj snazi.
1932664122.01._SCLZZZZZZZ_.jpg:wub::heart: hvala ti :wubo:scottramonakim.jpg(omiljeni one liner - i think we should break up or whatever :lol:)a cujem da se snima i film (mada ne vidim kako bi mogao da valja)2008_03_17_CeraPilgrim.jpg Edited by kurdi
Link to comment

in other reading news...procitao sam ovo:250px-Atdeathsdoor.jpgal nisam morao.jeste (pre svega vizuelno) simpaticno, ali prilicno traljavo i isprazno, i nisam siguran da bi uopste imalo smisla bez prethodnog citanja season of mists. i krenuo na...Alias.jpgkoji vrlo obecava (sjajna scena ispitivanja u policiji na pocetku!), al nisam stigao mnogo da citam, a malo i nameno razvlacim jer nemam drugu knjigu.(obrat paznju na poster na zidumgaliasex0.jpg)ima jos, dalji izvestaj(i) cim stignem...

Link to comment

Skinuo preko torrenta "From Hell", tekst majstora Alana Mura propraćen odličnim crno-belim crtežom Edija Kempbela. Remek delo na 572 strane, po kome je 2001. snimljen film sa Džoni Depom i maestralnim ser Ijan Holmom. Scenario je neverovatan, što važi za većinu Murovih rukotvorina. FromHell.jpg

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...