Jump to content
IGNORED

Prehrambena YU nostalgija


FranziskaKafka

Recommended Posts

8 hours ago, Lancia said:

Ma sve je dobro, kad si gladan :D ali bile su tad neke konzerve za ovcjim mesom pune loja, bogtejebo sto je to bilo grozno. Evo i sad me spopala muka. 

Haralampije je rekao da to delikates, kada sam ovde jednom prilikom spomenuo tu konzerviranu ovčetinu. Sećao se čak i proizvođača iz Kolašina, a ja sam zaboravio.

Edited by Ras
Link to comment
8 hours ago, Lancia said:

Samo se meni svideo ukus ove cokoladice, sad bih pojo deset:

descarga.jpg

a bile su dobre i kokos i kesten desert, valjda je bila i cica maca. Bio dobar pionir.

Jel postoje jos te stvari?

ovo sam obožavao

  • +1 1
Link to comment
8 hours ago, Lancia said:

 

a bile su dobre i kokos i kesten desert, valjda je bila i cica maca. Bio dobar pionir.

Jel postoje jos te stvari?

Postoje, ja probao u naletu nostalgije i bile su mi odvratne (bolesno slatko, ukusa nigde)

 

Da li su se iskvarile one Il ja , nisam siguran :)

Link to comment

x720.jpg

 

Vidim da ih jos ima, prezivele i raspad i tranzicije, ali ne probavam ih zbog pijeteta prema jednoj tetki koja nikako nije mogla da pomiri bezgranicnu ljubav prema KiKi karamelama i kastenjete koje je nosila, a koje su joj cesto, kombinovane sa kikijem pravile po okolinu beskrajno zabavne epizode...:cry:

  • +1 2
Link to comment
6 minutes ago, namenski said:

x720.jpg

 

Vidim da ih jos ima, prezivele i raspad i tranzicije, ali ne probavam ih zbog pijeteta prema jednoj tetki koja nikako nije mogla da pomiri bezgranicnu ljubav prema KiKi karamelama i kastenjete koje je nosila, a koje su joj cesto, kombinovane sa kikijem pravile po okolinu beskrajno zabavne epizode...:cry:

ne da ih ima nego su uspeli da naprave i gumene bombone, kiki cola

 

heroin u gumenim bombonama

 

:ziga:

  • +1 1
Link to comment

Odvratna plastika - ne mislim na bocu - ali bolja za 3 duzine od raznih Fanta, nisam je vidjao po Bg, ali u prolazima kroz Makedoniju se nadoknadi.

Zarazna u pizdu materinu, a najbliza klasicnim клакерима od svega poznatog mi na ex-Yu trzistima:

gazoza.jpg

  • +1 1
Link to comment
Postoje, ja probao u naletu nostalgije i bile su mi odvratne (bolesno slatko, ukusa nigde)
 
Da li su se iskvarile one Il ja , nisam siguran [emoji4]
oba, ti si presetovao ukus na neshto drugo, a oni su promenili shta su mogli da smanje cenu proizvodje. za ovo prvo ti je dokaz tomi majonez, dok su se oni vratili, nas je preobliovao polimark. mogu da probam ponekad, ali zashto bih. zdruge strane, bajadera kad se vratila, a nije imala stvarnu alternativu, nije vishe bila ono shto pamtimo i zelimo da jedemo...

sent from novi mnogo jak bubamoto.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...