Jump to content
IGNORED

Prehrambena YU nostalgija


FranziskaKafka

Recommended Posts

26 minutes ago, Lancia said:

Probao sam cherry, da izguglam, nista ne izlazi, cudo jedno, bila opako dobra bombona.

Bio ja u Gospicu, nikad to video nisam, ovako je izgledala nasa radost:

20190412.jpg

45205_578252f3863c4495854d52400a0a0a77sd

Vidi SDO. Ja izvuko mesni narezak iz '67. Posle nam se usladilo pa krali pastete 5 godina mladje. Caj i bubasvabe bi jedine prezivele atomski sleva

  • Haha 1
Link to comment

Tako, punjeni biskvit je bio zlo u osnovnoj. Umesto kifle kupovao sam njega za užinu. Čokoladni je bio 1 mirisan san kad ga je bilo ali i sa marmeladom od breskve činimse je bio odličan.

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

  • +1 2
Link to comment
Samo se meni svideo ukus ove cokoladice, sad bih pojo deset:
descarga.jpg
a bile su dobre i kokos i kesten desert, valjda je bila i cica maca. Bio dobar pionir.
Jel postoje jos te stvari?
postoji sve. samo je tehnologija modernizovana na sojine derivate, pa sve malo ima ukus na plastiku (tako su i hrvati skenjali bajaderu) ali divno je i preslatko i ja se zatrchim chesto [emoji38]ol:

sent from novi mnogo jak bubamoto.

  • +1 2
  • Hvala 1
Link to comment
59 minutes ago, Lancia said:

 

Jel postoje jos te stvari?

Stvar koja sigurno postoji su one Krašove pepermint bombone sa čokoladom kao iznutricom. Od toga sam se uništavao kad sam bio pilence. Fascinantno je da je ovde kesica i to ona veća oko 1,9$ CAD. To je realno cena samo papira za kesu bez ikakvih bombona

  • +1 2
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...