Jump to content
IGNORED

NOVI SAD


melankolic

Recommended Posts

8 minutes ago, Filozof manijak said:

NS je najgore radikalsko uporište u Srbiji :sad:

Najvece, sigurno... :(

  • +1 1
Link to comment

Pa to je već decenijama. Ništa novo. A ovamo tolerancija, multi-kulti, i op dvomegatonski Šešelj visi sa zgrade već 20 godina.

  • +1 3
Link to comment
Just now, giuseppe said:

Pa to je već decenijama. Ništa novo. A ovamo tolerancija, multi-kulti, i op dvomegatonski Šešelj visi sa zgrade već 20 godina.

Ja se nadao da ce ga skinuti za juce, ali izgleda da su Vrancuza vodali do tvrdjave i Galerije Matice Srpske nekim drugim putem... :(

 

Ali smo dobili francuske zastave na mostu... :isuse:

  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment

I onda Šeki nije avangarda, a ovamo dovodio Le Pena još pre 20+ godina. Učenik mu nije ni do kolena!

Link to comment
5 hours ago, Diplomac said:

I, ko kaže da Novi Sad nije samo jedna obična palanka, školski drug gradonačelnika Đurića.

jel i on stari panker?

Link to comment
2 hours ago, slepa živana said:

jel i on stari panker?

sigurno,ali mora i da przi naprednjake...

  • +1 1
Link to comment

Apropo Đurića. Čovek živi svoj pankerski san. Kada ostari može da napiše memoare Kako je punker razjebao Novi Sad.

  • Haha 1
Link to comment

Meni je neshvatljivo da je bio stvarno ta ekipa, Daško & Mlađa pričali o njemu u par navrata, i samo se učlanio i zaplovio... Odraslo se, mora da se šljaka :(

 

Bez zabune, želim mu laki slučaj kolere zbog NS vode, ja prešao na Peckham Spring (vrv isti q)

Link to comment

 

Lepe vesti za Novosadjane, vise ne moraju da brinu da ce ih institut uzbunjivati pricom o crvima.

  • +1 1
  • Tužno 1
Link to comment

ljudi moji pa jel vi novosađani niste čuli za udžbeničku mafiju

 

neko udruženje ns blok prošle nedelje organizovalo punkt za besplatnu razmenu polovnih udžbenika. evo još traje akcija

 

dobro vam nisu ubacili sarin u vodovod

Link to comment


 

Quote

-Napravljena garaža ni približno ne liči na ono što je projektovano, kao što možete i sami videti na fotografijama

-Ukida se 90 parking mesta zbog koncesije, dobija se 167, dakle 77 novih parking mesta po većoj ceni.

-Popucali zidovi na Skupštini Vojvodine

-Nastrešnice koje su em ružne, em narušavaju izgled skupštine Vojvodine, beton umesto zelenila

-Cena karta 100 din. u odnosu na 80 din. u ekstra zoni (tražiće povećanje cene u garaži uskoro sigurno).

 

Edited by vememah
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...