Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

NOVI SAD

Featured Replies

Just now, Time Crisis said:

 

Ovo izgleda do daljnjeg

Nisma bio skoro dve nedelje u NS, i sinoć krenem da operem zube u 1 sat i... Opet sam prao zube kiselom...

 

Jebem im mater žvrljavu, jedva čekam da se promeni vlast pa da saznamo šta rade, govna skata...

  • Replies 7.9k
  • Views 662.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • jako lepa™ fotka...   Ništa, ili ćemo se potpuno anestezirati, ili će se stvoriti građanske miliceije u nekom trenutku koje će da rešavaju probleme, ali to nće izaći na dobro svakako, ne zna

  • Siluje ovaj grad svoje gradjane bez imalo stresiranja. Zatvorili su nam ceo parking ogradom, firma pod nazivom Omega izvodi “obnovu” parkinga u  ime Parking servisa koji se pravi mutav. Parking s

  • kud u maglu Simoviću
    kud u maglu Simoviću

    zar ne kažete gari           ok, izaćiću sam

Posted Images

Cek, ako sad nemate vodu, sta ce biti u julu, ima iz Dunava da je nosite.

22 hours ago, brusli said:

Cek, ako sad nemate vodu, sta ce biti u julu, ima iz Dunava da je nosite.

 

sta nam tesko? samo da se nosi uzvodno od stranda

gotovo je s vodom u ns, do daljnjeg

sve žile prazne pumpama

gledam rupetinu za buduću zgradu u vojvode stepe, suva kao barut, a tu je nekad bilo prilično podzemnovodno :occ_moil:

Odjutros se kao vratila voda, ali na jedno 2/3 pritiska. Jbt, tuširajte se dok možete, kad grane proleće prelazimo na dezodoranse.

I opet, bitno je zarad fact checkinga, jer smo (ne ovaj forum dapace, ali generalno kao narod) vrlo kratkog i selektivnog pamcenja -

 

NS grad (bilo je problema u Veterniku, prigradskim, da se ne lazemo), ali NS grad nikada, ali nikada nije imao problema sa vodosnabdevanjem, do ovih poslednjih par godina i divlje gradnje i kada su se Vodovoda dohvatili SNS strucnjaci. Pili smo vodu sa cesme, niko nije kupovao vodu sem Proloma za bubrezi.

 

Ovi skorasnji problemi nisu nista drugo nego direktno i nedvosmisleno povezani sa divljom gradnjom bez nadzora, zgradurinama bez upotrebnih dozvola, finansiranim necistim novcem u jednoj od najvecih operacija pranja para mozda ikada u nasoj drzavi.

 

Oduvek sam hteo da upotrebim izraz 'dapace', nadam se da je pravilno :rolleyes:

nije. :sleep:

al nema veze. ovih dana su nema veze dani. :tongue:

 

poz

 

ed. moglo bi: ns nikad nije imao problema s vodom, dapace, bilo je dovoljno vode.

Edited by le petit nicolas

Quote

Delovi Novog Sada ostali su bez struje i vode oko 11 časova.

 

Raspad sistema :/

Jel to kad nema nocu vode, nema ceo NS, ili samo neki delovi ?

 

ceo grad i prigradska naselja

A kvadrat 2 i po soma za kutije sibica od 50 kvadrata na po sata prevozom od centra

Krv ti jebem 

kad nisam pala u nesvest kad sam cula da se stanovi u Veterniku izdaju za 450e 

Ondak nista, taman sam mislio da se preselim u NS, ali mi ne pada na pamet da se polivam u lavoru.

 

pa istusiras se pre ponoci ili posle 4 ujutru

On 14. 2. 2025. at 13:21, brusli said:

Jel to kad nema nocu vode, nema ceo NS, ili samo neki delovi ?

 

Obično kod mene u prizemlju bude pomalo, tek da se recimo operu ruke, dok je na spratovima nula bodova.

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.