Jump to content
IGNORED

NOVI SAD


melankolic

Recommended Posts

Meni su drpili bajs iz dvorišta zgrade. Vezan, ali onom običnom sajlom. Nije nešto vau vredna stvar, ali popizdiš baš. Sve najgore lopovčini. 

 

Davno sam prisustvovao sceni kad su nekom dedi ukrali bajs čim je ušao u prodavnicu. Ja sam skontao da je neko otišao biciklom, ali mislio sam svojim, nije mi palo na pamet da je uzeo taj kojim je deda došao. 

 

Od tad obavezno onaj abus neke srednje debljine bar. Sprečiću te situacione lopove, ako ništa. Od ovih što imaju alat, teško da ima spasa. Zato što kraće napolju. Jbg. 

Edited by smooth.Op
  • +1 1
Link to comment

bas juce gledam zenu sa ganc novim,belim el bajkom po selu..znaci bickl toliko sljasti da se vidi iz svemira a ona ga opusteno ostavlja ispred radnji po selu

e sad ovde su svi dosta relaksirani i ne znam da se krade...ni sama ne vezujem bicikl  ovde ali moj bicikl je 25god star

u gradu ga vezujem ali kazem ko krade vec na prvi pogled mu je jasno kakva je situacija..

Link to comment
23 hours ago, dacha said:

Danas neko ukrao bicikli devojci, ono, u sred bela dana, u zgradi sa kamerama, rampom  itd.. znam da je mala sansa, ali ako neko poznaje lopovcinu, molim za poruku...

 

 

 

Jel ima šta novo?

Link to comment

Vozači, ako može jedan info. Da li je dozvoljeno ostaviti u plavoj zoni auto 4 sata, uz uplaćene 4 sms poruke?

Link to comment
2 minutes ago, Mindaugas Žukauskas said:

Vozači, ako može jedan info. Da li je dozvoljeno ostaviti u plavoj zoni auto 4 sata, uz uplaćene 4 sms poruke?

Da

 

plava nema ograničenja

 

 

image.thumb.png.41678d09bc4355f79f655b2013ce4623.png

Edited by radisa
  • Hvala 1
Link to comment

Inače, kolega je napravio servis https://www.jaoparking.com/ koji šalje mail ako ti je napisana kazna.
Sad vidim da je parking servis izbacio mobilnu aplikaciju, ali mislim da i dalje moraš da ideš i da proveravaš. Ovako ti stigne mail u roku od 24h, čisto da ne zaboraviš.
Nije loše, preporuka.

  • +1 1
Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
21 minutes ago, Jimmy Kowalski said:

 

Ovo za sada prolazi ispod radara..

pa nema razloga za paniku, što bi se nervirali... Pomerimo zarez i teramo dalje... :fantom:

  • +1 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...