Jump to content
IGNORED

NOVI SAD


melankolic

Recommended Posts

10 minutes ago, Fakundo Sava said:

To je bilo u resavskoj kako se sećam

 

Valjda je to danas Ždanova što kaže živka

 

 

 


Obrnuto je, bila je Generala Zdanova, sada je Resavska. Zivka koristi stari naziv.

Link to comment
40 minutes ago, Filozof manijak said:

Jel to onaj staklar što je ubio dobrog prijatelja/kuma jer mu je dugovao popriličnu svotu?³

moguće. nije bilo skoro pa sam i pozaboravljala... al bili su neki mlad svet oko 30 recimo

Link to comment
3 minutes ago, tonyk said:

Bila je negde slika, zamućena.
Ali dovoljno oštra da vidim da nije Bubi.

I šta sad on treba da radi?

Taj gril boki mi nije poznat.

U Novosadskog sajma, ćošak pre škole, kad ideš od bulevara prema sajmu...

  • +1 1
Link to comment

misim ovo je njihov predlog alternative Sodroskom mostu..veze sa mozgom nema

 

znaci ne most preko Sodrosa a moze preko 4 puta veceg stanista ptica i divljine kao sto su Rakovacki dunavac i ada?

 

debili..

 

329002035_604253231537787_61294681239353

Link to comment
1 hour ago, ivy said:

misim ovo je njihov predlog alternative Sodroskom mostu..veze sa mozgom nema

 

znaci ne most preko Sodrosa a moze preko 4 puta veceg stanista ptica i divljine kao sto su Rakovacki dunavac i ada?

 

debili..

 

329002035_604253231537787_61294681239353

Ova plava linija gore bez mostova ima jako smisla kao obilaznica oko NS (od autoputa do begeča), ali tu ne trebaju mostovi...

 

Njima™ most preko Ribarca treba da bi sa druge strane gradili, to je valjda jasno... Ovi Plavi mostovi bi tačno služili Beočincima i nikom više...

Link to comment

@radisa

 

ne bi sluzili samo Beocincima ima tu saobracaja..pa skela u Futogu sljaka kao blesava bas zbog potrebe da se izbegne grad...plus sto je most u Palanci neupotrebljiv zbog granice

 

ali ovaj kod Futoga nema smisla ako se vec pozivaju na prirodu plus je besmisleno dugacak...ovaj drugi kod Begec ima vise smisla,tu je manji pojas prirode 

 

 

Edited by ivy
Link to comment
Just now, ivy said:

@radisa

 

ne bi sluzili samo Beocincima ima tu saobracaja..pa skela u Futogu sljaka kao blesava bas zbog potrebe...plus sto je most u Palanci neupotrebljiv zbog granice

 

ali ovaj kod Futoga nema smisla ako se vec pozivaju na prirodu plus je besmisleno dugacak...ovaj drugi kod Begec ima vise smisla,tu je manji pojas prirode 

 

 

Da, kad malo čovek razmisli, taj kod Begeča ima smisla...

 

Iskreno, meni je tu ova obilaznica oko NS najbolji deo predloga... Mislim, sadašnji predlog je da se Bulevar Evrope pretvori u teretni autoput... Ludaci...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...