Jump to content
IGNORED

NOVI SAD


melankolic

Recommended Posts

Vlasnik Geparda nadjen mrtav, samoubistvo. Znao sam ga licno, doduse poslovno, videli se krajem prosle godine, sve ok oko posla, planova, razvoja...

Sta treba da se desi da neko digne ruku na sebe?

Link to comment

baš blage veze nemam

navodno je bolovao od depresije

jutros pričam sa njegovim kumom, 

posao bio ok, ništa neki bitan reket, kupili još jednu firmu, u nekretninama desetak m€,  svi koji ga znaju u šoku

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
1 hour ago, rođeni said:

baš blage veze nemam

navodno je bolovao od depresije

jutros pričam sa njegovim kumom, 

posao bio ok, ništa neki bitan reket, kupili još jednu firmu, u nekretninama desetak m€,  svi koji ga znaju u šoku

 

 

 

 

 

 

 

 

 

cime se taj Gepard bavio?

Link to comment

Proizvodnja obuce za namensku industriju, izvozio i u zemlje EU za njihovu vojsku/policiju, pa prosirio na civilnu, pa uveo i proizvodnju zastitne odece...firma radi 30+ godina...

Link to comment
1 hour ago, Plajvi said:

Svaki put kad banem u NS (tipa jednom mesecno ili u 2 meseca) primetim da se broj beskucnika i prosjaka solidno uvecava  

Postajemo Filadelfija... :)

Link to comment

@Ros

 

kako to mislis?

ja vec godinama sve racune,pa i informatiku,placam on-line

 

 

cak sam jednom,pre nekoliko god, pogresila kad je ostala 1 u polju za sumu pa sam im tako greskom uplatila deset hiljada veci racun..malo je potrajalo dok se neko nije javio na telefon ali su bili ok i ubrzo mi vratili novac

Edited by ivy
Link to comment
10 minutes ago, ivy said:

@Ros

 

kako to mislis?

ja vec godinama sve racune,pa i informatiku,placam on-line

 

 

cak sam jednom,pre nekoliko god, pogresila kad je ostala 1 u polju za sumu pa sam im tako greskom uplatila deset hiljada veci racun..malo je potrajalo dok se neko nije javio na telefon ali su bili ok i ubrzo mi vratili novac

 

mislim da platim online sa mojom kreditnom karticom. recimo, MTS placam kevi preko MTS sajta, bez da ide preko nekog racuna u banci. 

Link to comment
Just now, ivy said:

mislim mozes placati i drugim ljudima sa svog racuna/bankovne aplikacije, briga njih cije je ime,bitan je poziv na broj..

 

obavim ja to sad sa kevom preko njenog racuna, ide to, nego mislim da olaksam stvar. 

mts platim da ona ni ne zna

 

mogla bi EPS isto to da uvede. mozda uvedu norvezani online placanje? :D

 

Link to comment
On 13. 4. 2023. at 10:19, Plajvi said:

Svaki put kad banem u NS (tipa jednom mesecno ili u 2 meseca) primetim da se broj beskucnika i prosjaka solidno uvecava  

pa skocile su cene nekretnina.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...