Jump to content
IGNORED

NOVI SAD


melankolic

Recommended Posts

On 26.1.2023. at 23:17, I*m with the pilots said:

A sta se desilo sa Telepom? On je imao okej delova, dosta kuca u onim uredjenim ulicama tipa Suboticka, Vrsacka i medju njima. Onda je malo presekla Somborska sa zgradama a iza nje i dalje ulice sa kucama. Videla sam da je Somborska produzena/zavrsena.

 

Malo kasnim sa odgovorom, ovde je sve lepo objašnjeno:

 

Telep

  • Hvala 1
Link to comment

neki dan prolazio bul. kralja petra i primetim da su napravili i zgradu tačno preko puta one ogromne zgrade koju još završavaju (IQ200 ili tako neki natpis), tamo na raskrsnici sa rumenačkom kod sajma. i razmišljam kako će neko iskeširati 50.000 eura za garsonjericu od 20 kvadrata i terasa i prozori će mu biti bukvalno na metar i po od dimnjaka iz bubi pljeskavica. :lolol:

sad na ovoj mapi vidim da ta garsonjerica izgleda ipak neće koštati toliko nego skoro 70.000e. mašala!

Link to comment
3 hours ago, omiljeni said:

neki dan prolazio bul. kralja petra i primetim da su napravili i zgradu tačno preko puta one ogromne zgrade koju još završavaju (IQ200 ili tako neki natpis), tamo na raskrsnici sa rumenačkom kod sajma. i razmišljam kako će neko iskeširati 50.000 eura za garsonjericu od 20 kvadrata i terasa i prozori će mu biti bukvalno na metar i po od dimnjaka iz bubi pljeskavica. :lolol:

sad na ovoj mapi vidim da ta garsonjerica izgleda ipak neće koštati toliko nego skoro 70.000e. mašala!

Kad završe to, leti Bubi, koliko sam čuo...

 

Inače, dijagonalno od ajama su 2 zgrade, dva različita investitora, iako zgrade izgledaju kao jedna celina... Ta IQ je cela za iznajmljivanje jer je cela poslovni prostor, neće investitor ništa da prodaje...

Link to comment

kolikome izvodi iz takta kad parkiraju dizalicu ili onaj kamion betonjerku kod te zgrade, na raskrsnici 2 cara, i naprave saobraćajni kolaps u sred špica. Odlepim

Link to comment
sredili su i kucu kod pekare Evrpoa na bul C.Lazara koja je jedina odolela proslom talasu,ovom nije
Nije ona odolevala u pravom smislu, vec je vlasnik kuce prvo napravio poslovni prostor i premestio firmu, pa je on investitor te zgrade. Zatvorio fin.konstrukciju i krenuo.
Link to comment
42 minutes ago, radisa said:

Smeštaju mu da mogu da ruše Bubi :fantom:

 

Jbt, neverovatno mi...

podsetio si me na jedan slučaj hladnokrvnog ubistva u ulici generala ždanova, blizu skca.

moja firma je imala česte potrebe za uramljivanjem nekakvih zahvalnica, postera i slično, pa smo u jednom trenutku našli povoljnog ramadžiju u blizini, radili smo na slaviji, da nam to završava... događalo se nešto čudno, kad treba da se nose materijali na uramljivanje, među ženskim svetom opšti grabež ko će da ide. naime, ramadžija je bio neki dobar frajer, pa je to bio motiv... lep, zgodan, ljubazan... 

i tako, čas bi a u novinama izađe članak, hladnokrvno ubistvo u ramadžiskoj radnji, telo ubijeno pronađeno u radionici iza... a u firmi muk.

  • +1 2
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...