Jump to content
IGNORED

NOVI SAD


melankolic

Recommended Posts

17 minutes ago, slepa živana said:

gde su vam srpske zastave novosađani, oćete uskoro biti u obavezi da ih tetovirate na čelo?

Mi se nadamo da će Rohan da nam dođe u pomoć i spase nas od Witch-Kinga...

 

Poziv smo poslali...:fantom:

 

Fl-ra98XEAA2plT?format=jpg&name=large

 

 

Edited by radisa
  • Haha 2
Link to comment
21 hours ago, radisa said:

100% da je Živana bila na Limanu i videla ono™....

ja i ako sam bila, nisam znala da sam bila :lol: 

zadnji put sam bila letos da vam peglam onam urbanistički plan što ste ga usrali. šetnja pošla od policije u pap pavla, to je blizu stanice, a završila se negde u centru ne znam gde. pitam nekog momka, sinko kako do bulevara do železničke, on počeo da mi objašnjava koji autobus da uvatim, ja već zamišljam kako završavam u kaću... reko, idem ja peške, levo pa desno pa levo... jedva sam stigla na zadnji voz.

uvek dođem kad je nešto protiv fašizma pošto u novom sadu postoje antifašisti. u beogradu ne postoje.

  • +1 5
Link to comment
8 minutes ago, slepa živana said:

ja i ako sam bila, nisam znala da sam bila :lol: 

zadnji put sam bila letos da vam peglam onam urbanistički plan što ste ga usrali. šetnja pošla od policije u pap pavla, to je blizu stanice, a završila se negde u centru ne znam gde. pitam nekog momka, sinko kako do bulevara do železničke, on počeo da mi objašnjava koji autobus da uvatim, ja već zamišljam kako završavam u kaću... reko, idem ja peške, levo pa desno pa levo... jedva sam stigla na zadnji voz.

uvek dođem kad je nešto protiv fašizma pošto u novom sadu postoje antifašisti. u beogradu ne postoje.


novosadski maraton :)

  • +1 2
Link to comment

taj momak je najpristojnija osoba na svetu. upoznao sam ga kad sam bio u vojsci, posle prekomande u NS me stavilo u vojni odsek gde je on služio civilni rok. kad sam ga video prva misao mi bila naravno "jbt što su ovoga stavili ovde, što ga nisu u dom zdravlja/školu/gerontološki, pa ovde će ga garant vojne glavurde urnsati". to sve oficiri, dosta njih još iz JNA vremena, nabaždareni da ne podnose takve kao što je Bojan, ali on je takav lik da su ga oni svi baš otvoreno simpatisali i voleli. čovek kao da ima nekakvu auru koju svi okolo osete. i ništa tu nije izveštačeno, neka geniune dobrota i možeš ga na lebac mazati.

i onda mu se nakače neki moroni, pa jebo im pas mater.

  • +1 3
Link to comment

sinoć video bilborde po gradu:

 

Image.jpeg

 

Quote

Grad Novi Sad je pre nekoliko meseci započeo postavljanje kontejnera za odvojeno sakupljanje ambalaže od stakla. Do sad je ukupno postavljeno oko 250 kontejnera pre svega u urbanom delu grada ( centar, Limani, Novo Naselje i Detelinara, Klisa, Slana Bara i Bidovdansko naselje....) plan je sa se u toku 2023.godine postavi ukupno oko 500 kontejnera tako da svi delovi grada dobiju svoje kontejnere za reciklazu. 

 Bravo za Novosađane pokazali su da mogu i znaju da odvajaju. Za šest meseci 50.000 kg stakla je reciklirano. 

 

Ovo su novi momenti. Kurčenje zbog skupljenih 50 jebenih tona stakla. I postavljanje bilborda zbog toga epskog uspeha. :blink:

Ovi jebu pa rasturaju.

50.000kg za 180 dana u 250 kontejnera. to je u proseku 1kg skupljenog stakla po kontejneru dnevno.

1kg stakla, to su 2 flaše za vino. ili 4 flašice za pivo.

 

 

 

Link to comment

Videh juce/danas na FB u nekoj od tih 'prodaja kuca/stanova/vikendica/' grupa - stan na Telepu, 40kvm oglasen za 160.000
Jest ono, lep stancic. Imam utisak da makar sto se NS-a tice da smo tek na nekom pocetku ovog ludila sa cenama.

Link to comment
9 minutes ago, lord_s said:

Videh juce/danas na FB u nekoj od tih 'prodaja kuca/stanova/vikendica/' grupa - stan na Telepu, 40kvm oglasen za 160.000
Jest ono, lep stancic. Imam utisak da makar sto se NS-a tice da smo tek na nekom pocetku ovog ludila sa cenama.

Da oglasim kuću za milion, jbt, možda neko plati? Kupim za te pare hotel u Grčkoj...

 

Inače moj drugar prodaje na Telepu kuću, podrum, prizemlje. sprat, potkrovlje, svaki sprat 80 kvadrata, uključujući i podrum (ukupno 320 kvdarda, znači) plus dvorište... Traži 270K, dao bi i za dosta manje... 6 meseci, niko mu nije došao ni da pogleda...

 

7 minutes ago, Filozof manijak said:

Ko ode na Telep da kupi stan, taj je teška dileja. Ne znam da li ste skoro prolazili Telepom, na šta liči ono naselje...:frust:

Ko sad kupuje u NS stan, a nije baš primoran ili zna da će cene ići još gore ili je lud... Cene su nenormalne, nenormalne...

  • +1 1
Link to comment

Pokusavam da pronadjem post ali mora da je uklonjen, bilo je, naravno, nekih neumesnih komentara
Ali zato sad vidim, 40m na Adamovicevom naselju, stara gradnja - dvosoban dupleks :D za 110000, jednako wtf

Bolje uopste da prestanem da gledam, Podstanar oduvek, podstanar zanavek

Link to comment
1 minute ago, lord_s said:

Pokusavam da pronadjem post ali mora da je uklonjen, bilo je, naravno, nekih neumesnih komentara
Ali zato sad vidim, 40m na Adamovicevom naselju, stara gradnja - dvosoban dupleks :D za 110000, jednako wtf

Bolje uopste da prestanem da gledam, Podstanar oduvek, podstanar zanavek

Bilo je u ovom novom bloku kod mene na Avijaciji, po 1800/kvm donedavno, jeste kraj grada, ali može biti sasvim OK... :)

Edited by radisa
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...