Jump to content
IGNORED

NOVI SAD


melankolic

Recommended Posts

I ja se izvinjavao u "Evropi", kako sam se bedno osecao. Vec pre mene je neko zalepio na staklo izvinjenje. Ima nas normalaca u ilegali. Ne refundira drzava ali imaju osiguranje koje pokriva to.
drago mi je. hvala na informaciji. palo mi je na pamet da bismo se mogli nekako organizovati. nekakva protivteza onim drugima. cisto da se zna da postojimo.
Link to comment
I ja se izvinjavao u "Evropi", kako sam se bedno osecao. Vec pre mene je neko zalepio na staklo izvinjenje. Ima nas normalaca u ilegali. Ne refundira drzava ali imaju osiguranje koje pokriva to.
opet udarili po smaji?!a smajo nije albanac, vec turcin.
Link to comment
nema veze.evropa je.
najbolji sladoled u okolini, plus sto je smajo tokom 90-ih zaposljavao gomilu devojaka izbeglica iako mu nisu zapravo trebale. hteo covek nekako da pomogne, i onda dodju balavci koji su tad pisali u pelene da isteruju neku "pravdu". tuzno. :(
Link to comment
najbolji sladoled u okolini, plus sto je smajo tokom 90-ih zaposljavao gomilu devojaka izbeglica iako mu nisu zapravo trebale. hteo covek nekako da pomogne, i onda dodju balavci koji su tad pisali u pelene da isteruju neku "pravdu". tuzno. :(
ko tebe kamenom ti njega hlebom.and vice versa...:ph34r:
Link to comment

Mislim da vlasnik Evrope jeste Albanac, jednom sam hasao burek u basti i tamo mu je bio otac i neka rodbina, pricali su na albanskom...Nije ni bitno. Evropu (ovu kod mene) su urnisali osnovnoskolci, picka im materina jadna!

Link to comment
drago mi je. hvala na informaciji. palo mi je na pamet da bismo se mogli nekako organizovati. nekakva protivteza onim drugima. cisto da se zna da postojimo.
I'm in! Razmislicu malo o tome, a vi dajte svoje ideje.
Link to comment
najbolji sladoled u okolini, plus sto je smajo tokom 90-ih zaposljavao gomilu devojaka izbeglica iako mu nisu zapravo trebale. hteo covek nekako da pomogne, i onda dodju balavci koji su tad pisali u pelene da isteruju neku "pravdu". tuzno. :(
Ti pricas o poslasticarnici Evropa koja je devedesetih bila preko puta poste, a sad je na sredini Dunavske. Izlupana je pekara Evropa na pocetku bulevara kod autobuske stanice. Ne menja puno na sustini, ali cisto da ne bude zabune.Tuzan vikend za NS. Saucesce porodicama nastradalih, najstariji bio `85 godiste :( .
Link to comment
Tuzan vikend za NS. Saucesce porodicama nastradalih, najstariji bio `85 godiste :( .
danas video umrlice, saznao da poznajem jednog od preživelih, tragedija postala još realnija i užasnija.saučešće.
Link to comment

Ovih dana gde god da odem desi se nesto lose. Prvo Lounge, onda sam se zatekao u McDonalds-u, kad su krenuli na njega, a pored Evrope sam prosao sat ili dva pre nego sto je stradala :(Napad ma Mek me je iznervirao preko svake mere: u trenutku kad su bilmezi krenuli da lupaju stakla, unutra je bilo 15-20 klinaca. Neki su se prestravili, poceli da placu, roditelji ih sklanjaju u cosak (nije se znalo hoce li se ovi zadrzati na izlozima ili ce uleteti unutra), kreteni bacaju dinamitaru, ljudi iz prizemlja beze gore... Uzas. Srecom, nije dugo trajalo, ali su me iznervirali za medalju. I rulja koja napada objekat u kom uvek ima dece, i panduri koji ne pokrivaju jednu od najocigledijih meta u gradu, iako je grupa huligana najmanje pola sata stajala u centru pre napada.

Link to comment
Ovih dana gde god da odem desi se nesto lose. Prvo Lounge, onda sam se zatekao u McDonalds-u, kad su krenuli na njega, a pored Evrope sam prosao sat ili dva pre nego sto je stradala :(Napad ma Mek me je iznervirao preko svake mere: u trenutku kad su bilmezi krenuli da lupaju stakla, unutra je bilo 15-20 klinaca. Neki su se prestravili, poceli da placu, roditelji ih sklanjaju u cosak (nije se znalo hoce li se ovi zadrzati na izlozima ili ce uleteti unutra), kreteni bacaju dinamitaru, ljudi iz prizemlja beze gore... Uzas. Srecom, nije dugo trajalo, ali su me iznervirali za medalju. I rulja koja napada objekat u kom uvek ima dece, i panduri koji ne pokrivaju jednu od najocigledijih meta u gradu, iako je grupa huligana najmanje pola sata stajala u centru pre napada.
definitivno. ponovo imam onaj gut feeling da ludilo počinje da ubrzava. neće da valja, nikako. Edited by Maistor
Link to comment
I'm in! Razmislicu malo o tome, a vi dajte svoje ideje.
ne znam. da li je dovoljna neka vrsta licnog pristupa, jednostavan razgovor sa tim ljudima. ovi nasilni su glasni. trebalo bi nekako javno dati do znanja da ne misle svi tako. cak mi se cini da nas ima puno. ali svi izbegavaju konfrontaciju pa cute. ne secam se gde, nacuo sam nesto o nekakvom kontramitingu za cetvrtak (sori ako ovo prelazi u politiku, ne propagiram nista), ali mislim da je on stranacki. neka vrsta obracanja medijima mozda. oni samo javljaju sta je razbijeno, nikakav stav nemaju. bila u subotu akcija grljenja slucajnih prolaznika u centru. sada to zvuci tako daleko.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...