Jump to content
IGNORED

NOVI SAD


melankolic

Recommended Posts

U petak nastupa VROOOM u Tremi. Upad je 250 dinara ako se karta nabavi ranije, a 350 dinara uoči koncerta. Nisam video kad počinje svirka, verovatno oko 22:00.
danas cu odem da kupim kartu pa cu pitam.
Link to comment
novembar as in studeni studeni? kosta se aktivirao ponovo?
kosta se bre aktivirao odma po izbeglistvu, '93 mislim, u medjuvremenu se bend vise puta sastavljao i rastavljao, poslednju pauzu su pravili do prosle godine; zivi i radi u nish. dosta su se vrteli u jednom periodu (najvise sa "baby baby" mislim).i da, super je novembar :)
Link to comment

Novosađani, ako ste raspoloženi za humanitarnu akciju, a uz to vam treba i šišanje do 1. marta je u toku akcija prikupljanja priloga za pomoć malom Petru koji je pao sa petog sprata svoje zgrade, a da bi ponovo mogao da hoda, treba da ide na rehabilitaciju u Sloveniju.Više info:

HUMANITARNA AKCIJA BERBERA ANDRIJE NIKITOVIĆA,?DNEVNIKA? I ?RADIO 021?U ?Stevinom frizerskom studiju? u Zmaj Jovinoj 26 čiji je vlasnik Stevan Bijalović, procenjuje se, da je juče sakupljeno preko 20.000 dinara za lečenje trogodišnjeg Petra Jeftića. Frizerke iz ovog salona juče su ulepšavale mušterije za dinar, dok su one u namensku kutiju ostavljale dobrovoljne priloge. Frizerski studiji iako ne radi nedeljom, danas će biti otvoren. Bijalović je rekao , da ima dobre mušterije pune razumevanja za humanitarnu akciju, koju su pokrenuli berber Andrija Nikitović, ?Dnevnik? i ?Radio 021?.Humanitarna akcija završava se 1. marta, i do tada će kutije nameljene za doborovljne priloge osim u Stevinom frizerskom studiju?stojati i u frizerskom salonu ?Čarolija?, ?Radio kafeu? pivnici ?Gusan?, kafeima?Kuba libra i ?Lazino tele?, rođendaonici ?Tigrić Petar?, knjižari ?LJubitelji knjige? i u objektima Univareksporta ?021?, ?Alba? i ?D1? u Luci.Za malog Petra otvoren je i žiro račun u Vojvođanskoj banci. Primalac je Branislav Jeftić, Braće Dronjak 14 Novi Sad, a svrha uplate je: ?Pomoć Petru Jeftiću za lečenje u inostranstvu?. Broj računa je 355-9010019-91, a poziv na broj je: 50700 - 1301016758. Otvoren je i poseban devizni račun SWIFT: VBUBRS22 (Vojvođanska banka železnička 3, 21000 Novi Sad) IBAN: PC35 3550 0000 0302 7204 44-ACCNO./ 5475 2503955434.
Izvor: Dnevnik
Link to comment

Počeo je drugi krug glasanja za izdanje "monopola" sa svetskim gradovima. Nakon što je izabrano 20 gradova (među kojima je skoro sigurno i Beograd) u ovom krugu glasa se za dva početna grada, odnosno polja na kojima se grade najjeftiniji hoteli. Među 20 kandidata za ta dva mesta je i Novi Sad, koji nakon prvog dana zauzima odlično treće mesto. Pokažite vaš lokalpatriotizam i GLASAJTE ZA NOVI SAD na navedenoj adresi.Noovi Saad, Noovi Saad,to je naš grad,koji nikad nije sam, nije sam,naš Novi Sad cool.gif

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...