Jump to content
IGNORED

NOVI SAD


melankolic

Recommended Posts

Ja ti garantujem da je veca opasnost da se Djava urusi kad je Exit nego Gusan. Konstruktivan prijedlog zahtjeva finansijsku podrsku, a kako nje nema, nista ni od toga. Ostalo ti je Bad objasnio. Bilo je u Gusanu nekoliko svirki, ali ja ne odoh ni na jednu koja je bila dole, gledah neke preko ljeta u bashti. Medjutim, kazu da je OK. S, obizrom da ce doci 60 ljudi maximalno da vide Brotherse, to je OK.
Pretpostavljam da si upoznat sa situacijom glede sigurnosti na Djavi cim tako nesto izjavljujes. Nesto su ih ovih godina DSS/ radikali iscimali za dozvole oko EXIT- a pa mislim da je sigurnije raditi EXIT od organizovanja koncerta u podrumu, u centru grada (da krenemo od toga da su u obavezi da obezbede ventilaciju prostorije, bez cega ne mogu dobiti dozvolu za rad, a niko zivi u gradu nema ventilaciju shodnu velicini prostora; o ostalim merama bezbednosti da ne govorim).Ako moze, moze i basta. Kad su mogli da se smrzavaju zbog Cole za NG na trgu, vala mogu i za Amere. :lol:
Link to comment
Pretpostavljam da si upoznat sa situacijom glede sigurnosti na Djavi cim tako nesto izjavljujes.
Pa isto kao sto si i ti upoznat sa situaciom glede gradskih podruma.Inace najbolje stvari su se uvijek desavale bas po podrumima...
Link to comment
uleteo sam u vasu diskusiju samo kao podrska melankolicu. verovatno ne bih otisao na tu svirku gde god da se desava. i nemam nesto posebno protiv gusana. smetao mi je stav da je publika razmazena zato sto kaze da je neki prostor neadekvatan za koncerte. i ne slazem se da je bend bitniji od publike. podjednako su bitni. bez publike bend je nista. bez benda, publika je nista.
publika je razmazena i u beogradu. kazu, akademija zagusljiva, los zvuk, skc zveci, mali klub je premali, sava centar je sranje jer je sa sedistima, zica ima previse strme stepenice i mali je prostor, povetarac je daleko... bez zezanja, znate li uopste gde se sve na zapadu odrzavaju koncerti? nisu samo dvorane u kojima sljaka ventilacija, gde je zabranjeno pusenje i gde klonja mirise na parfimeriju. cenite da je gusan los prostor - u redu. sigurno da ni meni nece izgledati mnogo bolje. opet, ne mozes da kazes da ce tebi u prvom-drugom redu sa pivom u ruci i drugom na necijem dupetu da bude grdje nego ovima na instrumentima. ja tvrdim da turp bros nece da se zale. oznojice se, dace sve od sebe, a ne bih ih ni uzeo da nisam cuo iz par proverenih izvora da su odlicni uzivo. na kraju, koliko god znojavo/zagusljivo da bude - valjda cete ako koncert bude dobar da ga pamtite po tome kako su se bostonci potrudili i malo vas zabavili, a ne po dimu i odsustvu kiseonika? sto bi rekla gospodja tapisirovic: "gde vam je mladost?" :wink:
Link to comment

to je sve okej, svira se po rupama, to ima svoj smek, mladi smo, ludi, jeje. sto opet ne znaci da ne sme da se kaze da je neki prostor los. kritika publike kao lose, razmazene i neobrazovane, i uzdizanje bendova kao neshvacenih, isposnika i prosvetitelja mi ide na onu stvar.

Link to comment

Ako je opcija bila prazan dan ili gusan koji je jedini ponudio nesto onda nema smisla duziti pricu. Sto se tice znoja, zagusljivosti, stiskanja - ne smeta mi, naprotiv to je jedan od uslova za dobar koncert. Ono sto mi je smetalo je sto to moze da bude postavljeno jedino u onom lavirint delu (bar se ja tamo pijan nikada nisam posteno snasao) gde je pitanje kolko ce ljudi videti ansambl. no dobro videcemo kako ce ispasti

Edited by Hustler
Link to comment
Ako je opcija bila prazan dan ili gusan koji je jedini ponudio nesto onda nema smisla duziti pricu. Sto se tice znoja, zagusljivosti, stiskanja - ne smeta mi, naprotiv to je jedan od uslova za dobar koncert. Ono sto mi je smetalo je sto to moze da bude postavljeno jedino u onom lavirint delu (bar se ja tamo pijan nikada nisam posteno snasao) gde je pitanje kolko ce ljudi videti ansambl. no dobro videcemo kako ce ispasti
bice dobro. ako bude lose, onda to znaci da je bend zasrao, a to je nemoguce.
kritika publike kao lose, razmazene i neobrazovane, i uzdizanje bendova kao neshvacenih, isposnika i prosvetitelja mi ide na onu stvar.
najpre, otkud znam da si/ste publika koja ce da dodje to da pogleda? ti si prvi rekao da te bend ne zanima.jbg, meni je bend uvek ispred publike, a u istu spadam i sam. nisam ja bend. samo zamlata koji slusa to sranje i hoce da podeli sa tobom, i kurtom, i murtom.da, ovi bendovi jesu prosvetitelji, isposnici i sta vec. da koji put sa nekim od njih predjes u hr ili makedoniju, pa najebes kao rnr soldiers pre nekoliko dana, mozda bi promenio misljenje. hocu da kazem da se ti ljudi pomuce da dodju, najebava im se keve svaki evroskeptik na hrvatskoj carini, putuju po 15 sati od ljubljane do beograda, smrde u kombiju, jedu neka govna ili nista i posle toga titraju tebi/publici jaja u pokusaju da vas uvesele/zabave. jebes ga, ti se obrijes u 9, obuces se i u 11 si u klubu. mirises kao ruza, imas kintu da platis sebi pice, a tamo neki isposnik gladan/zedan/skenjan tek mora da odradi svoj posao. nisu svi stonsi ili radiohead da jedu prepelice i piju pticje mleko. ovi bendovi se mnogo pomuce za male pare. ako to nije za cenjenje, onda jebem li ga sta jeste.
Link to comment
Nista, ali dungeon opet vodi za po'metra...
Djavole!Posto nema pdf Futog, evo ovo i ovde:Koga ne mrzi da ide u Futog (srce radikalstva Novog Sada), treba da ode na promociju pescanika danas u 7pm u Biblioteci. ja to ne bih propustao. Arandjelovac moguc 89% Lukovic i M. Djordjevic
Link to comment
najpre, otkud znam da si/ste publika koja ce da dodje to da pogleda? ti si prvi rekao da te bend ne zanima.jbg, meni je bend uvek ispred publike, a u istu spadam i sam. nisam ja bend. samo zamlata koji slusa to sranje i hoce da podeli sa tobom, i kurtom, i murtom.da, ovi bendovi jesu prosvetitelji, isposnici i sta vec. da koji put sa nekim od njih predjes u hr ili makedoniju, pa najebes kao rnr soldiers pre nekoliko dana, mozda bi promenio misljenje. hocu da kazem da se ti ljudi pomuce da dodju, najebava im se keve svaki evroskeptik na hrvatskoj carini, putuju po 15 sati od ljubljane do beograda, smrde u kombiju, jedu neka govna ili nista i posle toga titraju tebi/publici jaja u pokusaju da vas uvesele/zabave. jebes ga, ti se obrijes u 9, obuces se i u 11 si u klubu. mirises kao ruza, imas kintu da platis sebi pice, a tamo neki isposnik gladan/zedan/skenjan tek mora da odradi svoj posao. nisu svi stonsi ili radiohead da jedu prepelice i piju pticje mleko. ovi bendovi se mnogo pomuce za male pare. ako to nije za cenjenje, onda jebem li ga sta jeste.
fuuu, pa nit sam ja trazio od njih da smrde u kombiju i jedu govna, nit su oni bez izbora. ako im je tako tesko, nek predju u manekenke. necu da cenim nekog samo zato sto se zrtvuje svojom slobodnom voljom.
Link to comment
Pa isto kao sto si i ti upoznat sa situaciom glede gradskih podruma.Inace najbolje stvari su se uvijek desavale bas po podrumima...
Nema u kojem prostoru nisam bio i shvatio sam da u NS- u na kocerte vredi ici samo u letnjem periodu... kad su na otvorenom.Meni su se najbolje stvari desavale bas na otvorenom... takav sam tip :naughty: Edited by melankolic
Link to comment
fuuu, pa nit sam ja trazio od njih da smrde u kombiju i jedu govna, nit su oni bez izbora. ako im je tako tesko, nek predju u manekenke. necu da cenim nekog samo zato sto se zrtvuje svojom slobodnom voljom.
ti nista ne bi razumeo i da ti se nacrta. uzivaj uz elektro zvuke i cekaj exit da otvoris novcanik.
Link to comment
ti nista ne bi razumeo i da ti se nacrta. uzivaj uz elektro zvuke i cekaj exit da otvoris novcanik.
prelazis na generalizacije. najvise volim zvuke bas gitare, koju i sviram. elektro zvuk je okej ali ne secem vene na njega. kartu za exit nisam kupio ima jedno pet godina. jednostavno, ne palim se na tu pricu o rokerima pacenicima koje treba postovati samo zato sto su gladni. tako su sami izabrali.edit: dodao quote Edited by bup
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...