Jump to content
IGNORED

NOVI SAD


melankolic

Recommended Posts

Iskreno, jebe mi se za Novi Sad na monopolu. A i sta fali staroj dobroj Trscanskoj, Praskoj, i Azurnoj obali?
Čuo sam za prašku šunku, prašku školu filma, praško proleće, ali ne i za Prašku obalu.
Link to comment

Nije nam dosta pravih monopola Miskovic,Beko Cepter... vec sad treba da glasamo da nam se grad nadje u hebenoj igrici. Mada igre koje pomenuti trojac kapitalistickig g....nara igra sa nam godinama mnogo je ozbiljniji. Boli me patka za monopol i Novi Sad u njemu ,ne ucestvujem...

Link to comment
Nije nam dosta pravih monopola Miskovic,Beko Cepter... vec sad treba da glasamo da nam se grad nadje u hebenoj igrici. Mada igre koje pomenuti trojac kapitalistickig g....nara igra sa nam godinama mnogo je ozbiljniji. Boli me patka za monopol i Novi Sad u njemu ,ne ucestvujem...
Žestoko, nema šta. Samo tako, jako do samog kraja™. Edited by Quizmaster
Link to comment
Čuo sam za prašku šunku, prašku školu filma, praško proleće, ali ne i za Prašku obalu.
Samo azurna bese obala, ulice se podrazumevale..
Link to comment
U provod do 23 sata!Radno vreme ugostiteljskih objekata u Novom Sadu biće ograničeno do 23 sata radnim danima, a do jedan sat posle ponoći petkom i subotom, odlučeno je na jučerašnjoj sednici Skupštine grada glasovima većine odbornika, dok su od predstavnika opozicije za ovu odluku glasale demokrate. (...)
Ovi su skroz vrcili, sve sa DSom... <_<
Link to comment
Ovi su skroz vrcili, sve sa DSom... <_<
Sledece je da se izlaz ogranici do 22h, pa onda se uvodi policijski cas i svako ko se nadje na ulici bez ausvajsa koji je potpisala Maja G ili Igor M, bice priveden. A DS ce sve to da podrzi jer ne smeju se zamerati glasacima SRS-a, sad kad su izbori tako blizu :mad: FUJ!
Link to comment

Veli Radio 021: Gradonačelnica Maja Gojković više nije član Srpske radikalne stranke, izjavio je predsednik Gradskog odbora radikala Igor Mirović dodavši da se Gojkovićeva više ne vodi u evidenciji članova i da za nju nema mesta jer je osnovala novu političku organizaciju koja se zove Pokret za Novi Sad. Prema ranijim nezvaničnim informacijama, Gojkovićeva je potpisala pristupnicu DSS-u, ali u stranci Vojislava Koštunice još uvek niko to nije potvrdio. Maja Gojković je na mestu gradonačelnika Novog Sada od oktobra 2004. godine, u radikalima od početka svoje političke karijere.Inače, Igor Mirović je saopštio da je on nosilac liste kandidata za lokalne izbore i ujedno kandidat stranke za gradonačelnika kojeg će u novom sazivu birati skupštinski odbornici. Jes' da je ovo vise vest za politiku, ali boli me za politiku, hehe.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...