Jump to content
IGNORED

NOVI SAD


melankolic

Recommended Posts

na happynovisad forumu se prica da su u lokal usli neki ljudi koji inace tamo ne zalaze i da su se bas namerno zezali sa vatrom, verovatno bas zbog znaka zabrane. to je sve neprovereno, valjda ce se nesto zvanicno saznati. usao sam tamo jednom, pre godinu-dve, prostor izgleda simpaticno, jambolija je vec tada bila oprljena na nekim mestima. grad je pun takvih lokala-zamki, a ovaj su dodatno oblozili lako zapaljivim materijalom.

Link to comment
:ph34r:
zet se vratio malo pre sa uvidjaja ... tamo je od pola 3 ujutrulik se na stepenicama okruzen jambolijom igrao upaljacem.zapalio i uspanicio se i pobegao.za njim se traga a njegov drugar je to ispricao.taj ako se ne ubije sam nije nista uradio.retard
Link to comment
Medju poginulima su tri devojke sa FTN-a, graficki dizajn. jebemti...
:ph34r:lik se na stepenicama okruzen jambolijom igrao upaljacem.zapalio i uspanicio se i pobegao.
e jebeš život. prokleto pravilo - strada se zbog budala.
Link to comment

Nastavak sa happyns-a

u kaficu je bilo nekoliko velikih aparata za gasenje i pokusali su da ugase pozar istim sve do trenutka dok nisu morali da izadju.a sto se tice pravila oni su se pridrzavali maksimalno, a na kraju krajeva, kriva je drzava sto se toga tice. lokal je prosao inspekciju, znaci neko je odobrio da taj lokal moze da radi, a eto slucajno znam da nisu potezane nikakve veze po tom pitanju.bilo je milion zurki sa milion pijanih gostiju i nista se nije desilo dok se nije nasao jedan debil da napravi sranje...a hvala bogu takvih kod nas ima na pretek koji misle da je pravljenje sranja izuzetno kul fazon, nebitno da li se radi o slucaju poput ovog, saobracaja ili cega god....
ne bih sada da ispadne kako ja sad nekog ovde branim ili sta vec, ali vlasnike poznajem licno i znam kako su se prema toj stvari odnosili.sto se tice moralne odgovornosti i razuma, isto tako mozes po tom pitanju da prozivas i goste...ili se to odnosi samo na vlasnike lokala?jel je izgovor zato sto si ti (ne mislim licno na tebe) gost, sto si pijan ili sto imas 17-18godina opravdanje da pravis sranja i skrnavis?i ja sam imao 18god i bio klinac, i bio milion puta pijan pa mi nisu padale takve stvari pamet gde lepo pise i zabranjeno pusenje i zapaljivo i sta ti ja znam da se igram sa vatrom...ili sam ipak ja nenormalan sto nije?
Edited by Hustler
Link to comment

Kakav dan....Upravo gledala sa prozora kako se demonstranti obracunavaju sa pandurima...ili obratno... Krenuli na Merkator..Kakvo sranje...sve pevajuci "ubi, zakolji, da spitar ne postoji..."Oj Srbijo...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...